*Daugelis porų laikui bėgant nebejaučia erotinio dirgulio…
*Patikėkite prisilietimo magija. Vyrui niekas taip nesuteikia vyriškumo, o moteriai moteriškumo, kaip maži kasdieniniai prisilietimai. Mūsų oda yra svarbiausias seksualinės ir emocinės energijos laidininkas. Ilgą laiką kartu gyvenančių porų, kurios yra patenkintos seksu, paslaptis yra ta: mažais gestais ir prisilietimais jie į kasdienybę įberia žiupsnį erotikos. Ir vienas kitam suteikia jausmą, kad po visų tų metų vienas kito dar geidžia. Tai svarbu, nes tie, kas dieną pirmiausia yra darniai veikianti komanda, naktį sunkiai gali persijungti į aistrą. Vienas amerikiečių komikas į savo knygą įrašė dedikaciją: „Mano žmonai, kuri ir būdama motina visada liko mano žmona”.
*Tarkim, aistra jau išblėso…
– Prisiminkite, ką mėgdavote kartu veikti susipažinimo laikotarpiu. Ir kuo dažniau kalbėkite apie seksą. Iš pradžių tai galbūt atrodys keistokai, nes nuo to atpratote. Tačiau svarbu vėl pasijusti įsimylėjėlių pora, o ne tik tėvais ar sutuoktiniais.
*Dėl kokių priežasčių pora pradeda nebemiegoti kartu?
*Kaip rodo patirtis, daugiausia dėl neaptartų problemų, streso. Tai gali būti įžeidimas, nusivylimas, apie kurį nekalbama.
Dažnai apie šiuos partnenų santykių aspektus būna taip skaudu kalbėti, kad geriau susitaikoma su nevykusiu intymiu gyvenimu.
*Ar santuoka gali būti sėkminga ir be sekso?
*Taip, jei abiem partneriams kurį laiką ar ilgiau jo tikrai nereikia. Tos poros paprastai būna radusios savo intymumo receptą – gal
būt užmiega stipriai apsikabinę ar intensyviai bendrauja dvasiškai.
*Sekso žaisliukai…?
*Aišku! Vyrai dažnai būna iš anksto nusiteikę priešiškai, nes bijo, kad jiems bus rastas pakaitalas. 0 moterys mano, kad jos bus
palaikytos sekso pabaisomis. Patariu šiuo atžvilgiu nesivaržyti. Tiesiog reikia kartu ištyrinėti naujus seksualumo bruožus.
*Gal daugelis moterų yra tiesiog per daug nukamuotos streso, kad dar pajėgtų džiaugtis meile?
*Dažnai skundžiamasi: „Turiu tiek darbo. Darbas, vaikai, susitikimai. Vakare, įkritusi į lovą, noriu tik miegoti”. Patarimas: jei
norite visavėrčio seksualinio gyvenimo, privalote planuoti. Retai būna, kad spontaniškai kyla aistra ilgamečiam partneriui. Tai visiškai normalu. Viena moteris kartą pasakojo: „Mes su vyru esame pasirinkę nuolatinę sekso valandą, visada trečiadienio vakarą”. Nuostabi mintis. Svarbu įsisąmoninti: tik jei savo gyvenime rasiu vietą seksui, jis bus. Esu atsakinga už tai, ar mano intymusis gyvenimas čiurlens kaip upeliukas, ar nuneš mane kaip galinga upė.
Pagal užsienio spaudą


6 komentarai
djavols
…:)LIUXS…labai saunu kad tokia mergytska suteikia litines informacijos ne tik sau o ir kitus dar nutaria apsviesti.Nadia-tu saunuole….Laikykis taip ir toliau!
Zuikis
Labai teisinga ir reikalinga…O as galvoju is kur dar ta aistra,ogi per dienos prisilietimus ji subresta.Tikrai saunu…
gyzmukas
visai nieko minteliu yr.. verta palyginti savo kasdieninius poelgius.. ;] ir toliau ta pacia linkme varyk…
s_a_u_l_e
wow, nu ir prirasei, net tingiu skaityt :))))
Atsipalaidaves
…gaila, ne visada teorija galima pritaikyti praktiskai. Daznai jausmu jau nera, tik prisirisimas ir tai, ka „uzgyvenai” -vaikai, siaip koks turtas… Tada prisiliesti prie to, su kuo gyveni ir prie to, su kuo ne – tai ne tas pats. Patikekit, tikrai ne tas pats… O prisilietes prie jau patirto jausmo – nemanu, kad gausi kazka naujo, nebent, atstatysi prarasta…
i
as skaitau kad nera meiles neverta ir gyventi,pvz.nemyliu savo vyro nenoriu su juo ir myletis,viskas isbleso,tik sresai,depresijos.ar verta gyventi del vaiko?kad turetu du tevus,bet tevai amzinai pikti tarpusavyje