Gyvenimas

Unikalūs vestuviniai žiedai

Nepriklausomai nuo rankos, ant kurios planuojate nešioti žiedą, jis pirmiausia tarnauja kaipįsimylėjėlių bendro gyvenimo kelio simbolis.Todėl dažnai pasirinkti vestuvinius žiedus yra daug sunkiau nei įprastus papuošalus. Tokie žiedai dažniausiai gaminami to paties stiliaus, o tai turėtų patenkinti abiejų jaunavedžių poreikius.

Prieš renkantis vestuvinius žiedus, reikėtų apsvarstyti keletą detalių:

  • Apskaičiuokite biudžetą. Nebėra taisyklės, kiek turėtumėte išleisti vestuviniam

žiedui. Galite pasirinkti sumą, kuri jums bus prieinama. Daug svarbiau, kad už sumokėtus pinigus gautumėte vertingą daiktą.

  • Norite, kad žiedas būtų gražus, tačiau jis taip pat turi būti ir praktiškas.Žiedą

su aštriais kraštais ir grioveliais reikės valyti dažniau, o reljefinis dizainas gali trukdyti fizinei veiklai.

  • Nuspręskite dėl stiliaus. Ar turite klasikinį tradicinį skonį?Ar labiau patinka

minimalizmas, paprastas dizainas? O gal mėgstate blizgančius papuošalus?

Visai nebūtina rinktis to, kas atrodo kaip vestuvinis žiedas.Šiuolaikinio stiliaus gražūs vestuviniai žiedai laužo klasikinius modelius. Daugelis žmonių nori minimalizmo ir novatoriško medžiagų naudojimo. Akmenimis dažnai pasirenkami ne balti deimantai, o spalvoti ir net kiti brangakmeniai.

Visai neseniai visi laikėsi tradicijos, kai jaunikis perka žiedus. Tai buvo pirmoji dovana išrinktajai, simbolizuojanti, kad jaunuolis perima visas šeimos galvos pareigas. Šiandien pasirinkimas tapo šiek tiek sunkesnis, nes produktų asortimentas išsiplėtė. Todėl požiūris į įsigijimą pasikeitė. Dabar jauna pora kartu eina į juvelyrinių dirbinių parduotuvę ir kartu pasirenka.

Šiuolaikinės nuotakos mieliau renkasi pačios vestuvinius žiedus. Ir tai nenuostabu, nes kiekviena mergina svajoja, kad jos papuošalai būtų unikalūs. Štai kodėl dizaineriai nuolat atnaujina savo šiuolaikinių vestuvinių žiedų kolekcijas, kad kiekviena nuotaka galėtų rasti jai patinkančių papuošalų.Norėdami pasirinkti savo žiedą, turite jį pasirinkti pagal savo skonį, nes jį turėsite nešioti visą gyvenimą

Parašykite komentarą