Idėjos namams

Stogo keitimas, ką reikia žinoti?

Kelios situacijos reikalauja nedelsiant pakeisti stogą, o kai kurie ženklai yra akivaizdesni nei kiti:Jūsų stogas senas: manoma, kad stogo gyvenimo trukmė yra nuo 20 iki 25 metų, todėl turėtumėte jį pakeisti, kai jis pasieks šį amžių.Jūsų malksnos sukasi ir garbanojasi: Patikrinkite stogo šlaitus, į kuriuos patenka tiesioginiai saulės spinduliai. Jei matote, kad malksnos praranda granules ir susisuka, jas gali tekti pakeisti.Jūsų stogo slėniai nepaiso: jei jūsų stogo slėniuose juostinės juostinės juostos trūksta arba jos skyla, laikas įsigyti naują stogą. Šie slėniai yra viena kritiškiausių stogo dalių, nes per jas lietvamzdžiai teka lietaus vandeniu. Jei ši vieta yra pažeista, ji tampa pažeidžiama dėl nuotėkio.Paanalizuokime keletą dalykų, kuriuos reikia žinoti prieš montuojant naują stogą.

1. Pasirinkite tinkamą medžiagą. Vienas iš svarbiausių sprendimų yra jūsų stogo dangos medžiaga. Sprendžiant dėl ​​medžiagos, atsižvelkite į kiekvieno turimo produkto išvaizdą, kainą ir tarnavimo laiką.

2. Pasirinkite procesą. Kitas svarbus sprendimas yra tai, ar pašalinsite esamas malksnas prieš montuodami naujas, ar tiesiog jas klosite.

3. Išnagrinėkite savo stogo rėmo būseną. Nesvarbu, ar anksčiau turėjote problemų dėl nuotėkio, ar ne, labai rekomenduojama apžiūrėti jūsų stogą laikančią fanerą. Jei pastebėjote kokias nors vietas, kuriose apvalkalas yra minkštas ar sulaužytas, arba jei atrodo, kad jis suyra, turėtumėte nedelsdami jį pakeisti.

4. Apsvarstykite galimybę jį įdiegti patys. Jei esate kaip ir dauguma namų savininkų, naujo stogo įrengimas gali būti ne pati geriausia mintis. Tačiau, jei jūs turite įrankių ir pakankamai daug pasidaryk pats.

5. Pasirinkite tinkamą sutarties įmonę. Nors kai kurie ambicingi savadarbiai gali pasirinkti patys įsirengti stogus, dauguma namų savininkų nusprendžia samdyti profesionalias stogokeitimo paslaugas dangų įmonę, kuri vykdytų šį projektą.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą