Idėjos namams

Tvoros priežiūros patarimai

Jūsų tvoros priežiūra yra būtina norint, kad jūsų turtas atrodytų puikiai, ir, laimei, tokių tvorų, kurias montuojame namuose visoje Jutoje, priežiūra yra labai maža. Tačiau net ir naudojant mažai priežiūros reikalaujančias tvorų medžiagas, reikia atsiminti keletą dalykų, jei norite, kad jūsų tvora ilgiau atrodytų puikiai. Štai keletas patarimų, kaip valyti ir prižiūrėti tvorą pagal medžiagą.

Mediena. Medinės tvoros yra gražios ir yra įvairių stilių ir dėmių, tinkančių daugeliui skirtingų kraštovaizdžių. Tačiau jiems reikia šiek tiek priežiūros, kad jie atrodytų puikiai.Pirmiausia pasikalbėkite su savo tvorų specialistu apie specialios dėmės padengimą medienai. Pavyzdžiui, ant medinių tvorų tepame specialias dėmes, apsaugančias jas nuo saulės ir lietaus poveikio. (Profesionaliai dažyti dažai yra dar viena galimybė, jei norite tolygesnės išvaizdos.) Dėmės yra efektyviausios, kai jos tepamos maždaug kas dvejus metus, todėl būtinai stebėkite, kada reikia vėl uždaryti ir atnaujinti tvorą.Taip pat gera idėja kasmet valyti tvorą. Tai galite lengvai padaryti naudodami specialų miltligės valymo tirpalą su šveitimo šepetėliu. Nuplaukite valymo tirpalą žarna arba, jei reikia, slėgio plovimo mašina.Tvorų aptarnavimas, kai specialistas taip pat gali padėti atlikti reikiamą remontą kelyje. Kai nebūtina įrengti visiškai naujos tvoros, tvorų specialistas gali pataisyti jūsų tvoros dalis, išlaikydamas nuoseklią išvaizdą.

Vinilas. Vinilas yra vis populiaresnis tvorų variantas, nes jis nereikalauja daug priežiūros ir yra įvairių spalvų ir stilių. Vinilas neskilinės, neskilinės, nesusivels ir nesupūs taip, kaip gali mediena, ir nerūdys taip, kaip gali metalinės tvoros. Taigi vinilinių tvorų priežiūra reikalauja labai mažai darbo. Norėdami pasirūpinti vinilo tvora, norėsite ją valyti kasmet. Vinilui valyti naudokite specialiai sukurtą tirpalą ir tepkite šepetėliu su standžiais šeriais. Tada nuplaukite jį sodo žarna arba 1500–2000 psi slėgio plovimo mašina.

carvertical VIN patikra

Parašykite komentarą