Idėjos namams

Kaip sukurti pramogų zonas savo namuose?

Namai – tai vieta, kurioje mes patenkiname įvarius savo poreikius, o vienas iš jų yra noras atsipalaiduoti. Tam labai praverčia įvairios pramogos. Joms skirtą erdvę galima sukurti pasitelkiant baldus ir interjero aksesuarus. Kokios pramogų zonos yra populiariausios namuose ir kaip jas įsirengti?

 Filmų ir kompiuterinių žaidimų erdvė

Bene populiariausia pramogų zona, kurią savo namuose nusprendžia įsirengti vis daugiau žmonių, yra skirta filmų žiūrėjimui ir kompiuteriniams žaidimams. Tam, kad joje jaustumėtės komfortiškai, pirmiausia verta pasirūpinti tinkamu TV staliuku. Renkantis šį baldą, rekomenduojama atkreipti dėmesį, kad jis nebūtų pernelyg aukštas. Priešingu atveju gali būti nepatogu stebėti televizoriaus ekraną.

Namų kine labai praverčia ir kiti korpusiniai baldai, tokie kaip kavos staliukai. Ant jų patogu susidėti įvairius užkandžius, be kurių dažniausiai neapsieinama žiūrint filmą ar žaidžiant kompiuterinius žaidimus. Norint, kad kambarys atrodytų stilingai, TV ir kavos staliukus patariama derinti tarpusavyje – rinktis tokio paties arba panašaus dizaino baldus.

Laisvalaikiui namuose reikalingi ir sėdimieji baldai. Priklausomai nuo kambario dydžio ir plano, galima naudoti skirtingus jų variantus: minkštus kampus, sofas, fotelius, pufus ir netgi sėdmaišius. Šie baldai leidžia patogiai įsitaisyti ir visapusiškai pasimėgauti užsiimama veikla. Dažnai jie būna derinami ir tarpusavyje, pavyzdžiui, prie didelio minkšto kampo pastatoma pora sėdmaišių.

Šiais laikais itin populiarūs virtualūs žaidimai, kurių metu reikia judėti. Todėl kuriant jiems pritaikytą zoną svarbu kambaryje palikti pakankamai laisvos vietos. Jei patalpa nėra itin erdvi, jums gali praversti nedideli, tačiau funkcionalūs kavos staliukai.

Stalo žaidimų zona

Stalo žaidimus įprastai mėgsta tiek suaugusieji, tiek vaikai. Ši veikla ne tik smagi, bet ir naudinga, nes padeda lavinti smegenų veiklą. Siekiant sukurti tokiems žaidimams tinkamą aplinką, pirmiausia vertėtų pasirūpinti stalu. Jei turite didelę šeimą arba laisvalaikį namuose dažniausiai leidžiate su būriu draugų, jums gali patikti transformuojamas baldas. Esant poreikiui, jį patogu išskleisti arba suskleisti. Tam, kad sėdėti prie aukštesnio stalo būtų patogu, rekomenduojama prie jo derinti valgomojo kėdes.

Tokiems žaidimams tinka ir žemesni kavos staliukai. Dažniausiai jie statomi svetainėje. Jei norisi, kad vietos užtektų ne tik žaidimo lentai, bet ir užkandžiams pasidėti, patariama rinktis baldą su didesniu stalviršiu. Prie ilgos sofos itin dera stačiakampiai staliukai, o prie minkšto kampo – apvalūs arba kvadratiniai.

Tiems, kurie mėgsta originalias interjero detales, verta išbandyti baldus su stiklinėmis ir metalinėmis detalėmis. Taip sukursite ne tik komfortišką, bet ir stilingai atrodančią stalo žaidimų erdvę.

Vieta pasilinksminimui

Tiems, kuriems patinka muzika ir šokiai, namuose patariama susikurti specialiai pasilinksminimui su šeima ar draugais skirtą zoną. Tiesa, dažniausiai joje reikia daugiau laisvos vietos nei baldų. Būtent tuomet galima jaustis laisvai ir nevaržomai.

Tam, kad po šokių būtų galima patogiai prisėsti ir pabendrauti, verta pasirūpinti minkštais baldais. Tai gali būti tiek minkštas kampas, tiek sofa, tiek keletas mažesnių fotelių, pufų ar sėdmaišių. Maistui ir gėrimams labai tinka nedideli kavos staliukai. Jei norisi daugiau jaukumo, pasilinksminimo zoną galima papildyti aksesuarais: dekoratyvinėmis pagalvėlėmis, pledais ar padėkliukais.

Norint papramogauti nebūtina niekur eiti iš namų. Juose taip pat galima linksmai ir turiningai praleisti laisvalaikį. Tam, kad sukurtumėte filmų peržiūrai, žaidimams ar šokiams skirtą erdvę, tereikia pasitelkti tinkamus baldus ir aksesuarus. Džiaukitės atpalaiduojančia veikla kartu su sau brangiais žmonėmis ir nepraleiskite progos sukurti kuo daugiau įsimintinų akimirkų.

carvertical VIN patikra

One Comment

Parašykite komentarą