Idėjos namams

Kur ieškoti kokybiškų unitazų?

Unitazas yra keramikos elementas, kuris nėra dažnai keičiamas. Įsigijus, jis yra vonios įrangos dalis daugelį metų. Todėl, norint, kad jis būtų patogus ir funkcionalus, o kartu ir gerai atitiktų interjero charakterį, jo pirkimas visada turėtų būti gerai apgalvotas. Taigi į ką atkreipti dėmesį ieškant tinkamo unitazo?

Renkantis tualeto indą turėtume atsižvelgti ir į jo praktinius, ir į estetinius parametrus.Jis turi techniškai atitikti kambarį, o kita vertus – derėti prie interjero stiliaus.

Montavimas gali būti atliekamas dviem būdais – sienoje arba grindyse.Norint optimaliai naudotis tualetu, abiejose unitazo pusėse turi būti bent 20 cm laisvos vietos, o priešais-apie 80–60 cm.Jei norite sutaupyti vietos, verta rinktis ant sienos pakabinamą dubenį, kuris, net ir įvertinus erdvę, reikalingą paslėptam rėmui montuoti, leidžia sutaupyti daug vietos. Ir kadangi dubuo ir mygtukas yra vieninteliai matomi komplekto elementai, vonios kambarys atrodys erdvesnis.

Nors visi kompaktiški unitazai atrodo panašūs, jūs turite galimybę pritaikyti jūsų vonios kambariui tinkamą modelį ir dydį. Visųmodeliųpavyzdžius rasite paspaudę ant nuorodos.

Unitazo funkcionalumas taip pat slypi naujoviškuose sprendimuose, tokiuose kaip ekonomiška vandens nuleidimo sistema. Kodėl tai svarbu? Standartinių bakų talpa yra 6 litrai. Tai, savo ruožtu, lemia didelį vandens suvartojimą.

Taip pat atkreipkite dėmesį į medžiagas, iš kuriųgaminami unitazai. Šiuolaikinė rinką siūlo keramikos ar polimerų gaminius. Keraminiai santechnikos gaminiai yra populiaresni, garsiausi jų tipai yra porcelianas ir fajansas. Porcelianas turi lygesnį paviršių, kuriame praktiškai nėra galimybės daugintis mikrobams ir bakterijoms.

Renkantis kokybišką prekės ženklą, ieškant tinkamo modelio, būtina atsižvelgti į daugybę niuansų. Pasirinkimas bus paprastas, jei atkreipiate dėmesį į svarbiausias detales.

NaudotosKnygos.lt