Idėjos namams

Belaidžių dulkių siurblių privalumai

Gyvename technologinių naujovių laikais, todėl nuolat turime galimybę susipažinti su sprendimais, kurie dar labiau lengvina mūsų buitį ir kasdienybę. Tai tikrai gali padaryti belaidžiai dulkių siurbliai, kurių populiarumas sparčiai auga. Ir tikrai ne be priežasties – tokie prietaisai gali pasiūlyti solidžius privalumus, kuriuos šį kartą ir aptarsime.

Komfortas

Tokie dulkių siurbliai leidžia atsisveikinti su laidais ir dėl jų kylančiomis problemomis. Jums nebereikės gaišti laiko ieškant elektros lizdo, nereikės į jį įkišti kabelio ir tikėtis, kad laido ilgio pakaks kambariui ar keliems – priešingu atveju jį ir vėl reikės perkelti. Tikriausiai net nereikia sakyti, kaip tai paveiks siurbimo efektyvumą ir Jus lydintį komfortą. Maža to, belaidžiai dulkių siurbliai yra siejami su aukštesniu saugumo lygiu. Kadangi nebėra laidų, nebelieka rizikos už jų užkliūti – tai bus aktualu ir Jums patiems, ir namiškiams. Jei retai kada galite siurbti tuščius namus, turėtumėte įvertinti ir šį privalumą.

Galimybė pasiekti sunkiau prieinamas vietas

Belaidžiai dulkių siurbliai dažniausiai būna šluotos konstrukcijos, o daugelis jų turi nuimamus rankinius siurbliukus, kuriuos galima įsigyti atskirai. Toks komplektas užtikrina, kad švara galėsite pasirūpinti bet kurioje vietoje. Tokie prietaisai leis pasiekti kampus, nepatogias vietas po sofa, kėdžių kojeles ar bet kokius kitus užkaborius. Mėgausitės maksimaliu judėjimo diapazonu – belaidį siurblį galėsite panaudoti laiptų siurbimui ar, pavyzdžiui, automobilio salono valymui. Jei prireiks, jį netgi bus galima pasiimti kartu su savimi. Tačiau tikėtina, kad atrasite ir daugiau tokio prietaiso panaudojimo būdų.

Nedidelis svoris

Vietoj sunkių kintamosios srovės variklių tokie prietaisai naudoja lengvas ličio jonų baterijas – tai atsispindi ir bendrame jų svoryje. Tikriausiai nekyla abejonių, kad kompaktiškieji rankiniai siurbliukai bus lengvi, tačiau ir šluotos konstrukcijos modeliai galės pasiūlyti tokią ypatybę. Dėl to juos patogiai galėsite perkelti iš vienos vietos į kitą. Grįžtant prie belaidžių dulkių siurblių šluotų, reikėtų paminėti ir tai, jog dėl tokios konstrukcijos siurbiant Jums reikės mažiau lankstytis – jei namai yra pakankamai dideli, tikrai įvertinsite tokį privalumą. Be to, šiems modeliams lengviau pavyks surasti sandėliavimo vietą.

Paprasta priežiūra

Gamintojai stengiasi užtikrinti, kad naudodami tokio tipo prietaisus, mėgautumėtės dar didesniu komforto jausmu. Pavyzdžiui, Dyson dulkių siurbliai (šluotos) visus nešvarumus leidžia pašalinti be jokio sąlyčio su jais. Visą purvą iš talpos galėsite pašalinti vos vienu judesiu, tad tokių prietaisų naudojimas bus ypač higieniškas. Tiesa, kiti gamintojai taip pat galės pasiūlyti panašių galimybių – kadangi ši technologija yra pakankamai nauja, kuriant tokius dulkių siurblius, buvo pritaikyta ir daugiau šiuolaikiškų funkcijų.

Geri siurbimo rezultatai

Belaidžiai dulkių siurbliai savo galimybėmis nei kiek nenusileidžia laidiniams modeliams. Be to, kai kurie iš jų taip pat gali pasiūlyti ir plovimo funkciją, tad akivaizdu, kad galimybių nestokosite. Žinoma, darbus šiek tiek stabdys akumuliatoriaus talpa, tačiau reikėtų paminėti, kad šis aspektas yra nuolat tobulinimas. Pavyzdžiui, kai kurie modeliai be papildomos įkrovos gali veikti net 140 minučių – tiek laiko turėtų pakakti net ir norint išsiurbti didesnes patalpas. El. parduotuvėje Pigu.lt akumuliatoriniai dulkių siurbliai nustebins plačiu asortimentu – čia su jais galėsite susipažinti iš arčiau.

Akivaizdu, kad belaidžiai dulkių siurbliai iš tiesų nestokoja privalumų. Jei norisi, kad grindų siurbimas būtų dar paprastesnis, patogesnis ir netgi saugesnis, apie tokius prietaisus iš tiesų verta pagalvoti – tuo labiau, kad jų pasirinkimo įvairovės tikrai netrūksta. 

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą