Automobiliai

Automobilis, kada verta jį pirkti?

Šiais laikais nauji automobiliai turi geresnes saugos funkcijas ir daugiau technologijų, nei modeliai prieš dešimtmetį. Tačiau daugelis žmonių daro dideles klaidas pirkdami automobilius. Įsigykite naujų automobilių tik žinant ar tikrai jums jo reikia. Trečdalis pirkėjų iš paskutinio automobilio į naują paskolą perkelia vidutiniškai 5 000 eurų skolą. Jie moka už automobilį, kurio nebevairuoja. Oho! Tai nėra laimėjusi asmeninių finansų strategija.

Prieš iškeldami koją į prekiautojo partiją, iš anksto patvirtinkite paskolą.Vienintelis geriausias patarimas, kurį galiu duoti žmonėms, yra gauti išankstinį paskolą automobiliui iš savo banko, kredito unijos ar internetinio skolintojo“, – sako didieji finansininkai.

Viena vertus, gavus paskolą iš skolintojo, esančio už automobilių prekybos centro ribų, pirkėjai raginami pagalvoti apie esminį klausimą. „Kiek aš galiu sau leisti automobilio? Jūs norite tai padaryti, kol pardavėjas neįsimylės riboto modelio su stoglangiu ir odinėmis sėdynėmis.” Svarbiausia apgalvoti ar tikrai automobilis man reikalingas ir ar aš galėsiu finansiškai jį įsigyti bet išlaikyti.  Taigi prieš pradėdami pirkti automobilius, galbūt norėsite susikurti savo kredito balą arba gauti tikslingą informaciją iš savo kredito ataskaitos.

Amerikiečiai turi sudėtingus santykius su automobiliais. Be būsto pirkimo, automobilis tikriausiai yra antras brangiausias pirkinys, vietoj nuomos, kurį kada nors padarysite savo gyvenime. Po daugiau nei 10 metų rašymo apie pinigus savo asmeninių finansų svetainėse pastebima, kad per didelis fiksavimas dėl skelbiamos automobilio kainos yra didžiausia ir brangiausia pirkėjų klaida. Žmonės dažnai perka automobilį, nesuvokdami, kiek daugiau kainuos jo turėjimas. Dėl to jie per daug išleidžia ir viršija savo biudžetą. Dėl to visada prieš perkant automobilį, reikia labai gerai apgalvoti kiek būsite finansiškai pajėgus jį išlaikyti.

NaudotosKnygos.lt

One Comment

Parašykite komentarą