Automobiliai

5 patarimai, kaip pasiruošti vairavimo teorijos egzaminui ir jį išlaikyti

Mokantis vairuoti ir ruošiantis kiekvieno pradedančiojo vairuotojo laukiančiam vairavimo egzaminui „Regitroje“, kartu reikia nepamiršti ir pasiruošimo vairavimo teorijos egzaminui. Todėl siekiant palengvinti pasiruošimą vairavimo teorijos egzaminui ir padidinti tikimybę jį išlaikyti pirmuoju bandymu, pateikiame jums 5 naudingus patarimus.

KLAUSKITE savo vairavimo instruktoriaus

Viena iš dažniausiai pasitaikančių besimokančių vairuoti žmonių klaidų yra baimė užduoti klausimus savo vairavimo instruktoriams. Privalote suprasti, kad užduodami jums svarbius klausimus jūs su kiekviena akimirka tobulėjate, gaudami vis daugiau naujos ir svarbios informacijos. Neturite jaustis kvailai užduodami galbūt iš pirmo žvilgsnio kai kuriems žmonėms akivaizdžiais atrodančius klausimus. Jūs mokotės ir turite pilną teisę nežinoti atsakymų – net jei jie būtų labai elementarūs. Bendraudami su savo vairavimo instruktoriumi jūs gausite žinių, kurias galėsite pritaikyti ir laikydami vairavimo teorijos egzaminą.

BŪKITE ATIDŪS dalyvaudami eisme

Mokydamiesi vairuoti jūs turite būti labai budrūs ir atidūs. Praktinis dalyvavimas eisme yra viena iš pačių geriausių teorijos mokymosi priemonių. Todėl lankydami vairavimo kursus nesistenkite „paskubinti“ įvykių. Praktinio vairavimo pamokų metu atidžiai vertinkite kiekvieną situaciją ir stenkitės jose nepadaryti klaidų, atsižvelgiant į tai, kokios yra dabartinės galiojančios Kelių eismo taisyklės. Tai leis jums lengviau išlaikyti teorijos egzaminą „Regitroje“.

KET BILIETAI – jūsų išsigelbėjimas

Vairavimo teorijos egzaminą išlaikysite tuomet, jei teisingai atsakysite į ne mažiau kaip 80 proc. visų klausimų. Todėl tinkamai vairavimo teorijos egzaminui pasiruošę būsite tuomet, jei spręsdami KET testus jūs kaskart teisingai atsakysite į 90-100 proc. klausimų. Tačiau KET bilietus spręsti vairavimo mokyklose nėra patogu ir praktiška. Todėl šiandien KET bilietai internetu tampa tikru išsigelbėjimu kiekvienam pradedančiajam vairuotojui, kuris ruošiasi laikyti vairavimo teorijos egzaminą.

ANALIZUOKITE savo klaidas

Klaidų analizavimas ir „pasimokymas iš savo klaidų“ yra viena iš geriausių priemonių siekiant kuo geresnių vairavimo teorijos egzamino rezultatų. Analizuoti savo padarytas klaidas jūs turėtumėte nuolatos – tiek po praktinio vairavimo pamokų, tiek ir praktikuojantis sprendžiant KET bilietus. Skirdami bent keliolika minučių kasdien savo padarytų klaidų vertinimui, jūs galėsite lengviau užkirsti kelią klaidų kartojimui ir veiksmingai pasiruošti egzaminui.

Iš anksto REZERVUOKITE egzamino laiką „Regitroje“

Nemaža dalis vairavimo kursus baigusių žmonių skuba anksčiausiai įmanomai datai registruotis į vairavimo teorijos egzaminą „Regitroje“. Tačiau jei baigę vairavimo kursus jūs dar nesijaučiate tinkamai pasiruošę ir neretai spręsdami KET bilietus surenkate mažiau nei 80 proc., tuomet skubėti nėra kur. Tiesiog jei nenorite susidurti su ilgu laukimu, kol atsilaisvins egzamino vieta, egzamino laiką „Regitroje“ jūs galite rezervuoti iš anksto, pvz., po mėnesio nuo dienos, kai baigsite vairavimo kursus. Svarbu, kad laikyti vairavimo teorijos egzaminą jūs eitumėte pasiruošę ir pasitikėdami savo jėgomis bei žiniomis.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą