Automobiliai

Automobilių stiklų remontą patikėkite profesionalams

Stiklai automobiliams tik iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti visai nereikšmingos transporto priemonės detalės. Kai jie yra idealios būklės, tuomet gal ir galima nekreipti dėmesio, tačiau visuomet reikia atminti, jog kokybiški stiklai – tai idealus matomumas vairuotojui, puiki apsauga automobilio keleiviams nuo bet kokių išorinių veiksmų ir nepamainoma apsauga avarijos atveju. Tad  kokybiški stiklai tikrai labai svarbu kiekvienai transporto priemonei, o jiems sugedus ar įtrūkus, automobilių stiklų remontas turėtų būti pirmoje vietoje. 

Kad automobilio stiklai tarnautų kuo ilgiau, būtina jais pasirūpinti iš anksto. Nepamirškite pasirūpinti stiklų valytuvais, nes nusidėvėję ar deformavęsi valytuvai gali pažeisti stiklą. Valytuvų stiklą reikėtų valyti tik tinkamomis priemonėmis, kad jų paviršius išliktų nepažeistas. Jeigu tenka važinėti keliais, kuriuose daug smėlio ir akmenukų, tuomet tikrai venkite didelio greičio. Taip jūsų langai išliks kaip įmanoma mažiau pažeisti.

Tai, ar automobilio langą jau reikia keisti, priklauso nuo to, kokio dydžio įdaužimai įtraukimai jau atsirado. Todėl tikrai nereikėtų patiems spręsti, kada jau tikrai reikalingas automobilių stiklų remontas. Geriau tai patikėti profesionalams. Dažnai automobilių savininkai ilgai ignoruoja net rimtus įtrūkimus ir stiklo nekeičia. Tai tikrai didelė klaida.

Taigi, kaip supratote, pats dažniausias automobilių stiklų remontas – tai pačių stiklų keitimas. Kaip tai vyksta?

  • Pirmiausia nuimami valytuvai ar kiti apdailos elementai;
  • Tuomet išimamas senas stiklas;
  • Automobilio kėbulas paruošiamas naujam stiklui. Tai reiškia, jog  išvalomi klijų likučiai, nešvarumai, pašalinamos rūdys;
  • Ir pats kėbulas, ir naujas stiklas būtinai gruntuojami ir padengiami klijų sluoksniu;
  • Stiklas įstatomas į kėbulą ir tvirtai įspaudžiamas;
  • Vėl sudedami valytuvai ir kiti apdailos elementai.

Kaip matote, procesas  nėra paprastas. Todėl pasikartojame dar kartą: patikėkite tai profesionalams. Antraip stiklų keitimą gali prireikti atlikti antra kartą. Vargu ar jums reikalingos papildomos išlaidos ir laiko gaišinimas.

Kitas gana dažnas automobilių stiklų remontas – automobilių stiklų įdaužų remontas. Tikrai ne visais atvejais stikle atsiradus įdaužai dėl akmenuko ar kito kieto daikto smūgio reikia skubėti keisti stiklą. Laiku suremontavus įdaužą, galima prailginti stiklo eksploatavimo trukmę bei estetiškai atnaujinti automobilį. Todėl jeigu jums pasirodė, jog stiklas įtrūko, kad ir labai minimaliai, nepabijokite pasikonsultuoti su meistrais. Šiandieninėmis priemonėmis galima suremontuoti stiklą taip, kad liktų tik vos matoma įdaužimo žymė.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą