Automobiliai

Kodėl verta turėti EV įkrovimo stotelę namuose?

Įsigijote elektromobilį, mėgaujatės vairavimu, bet didžiausiu minusu jūsų gyvenime tapo įkrovimo stotelės paieška ir laukimas eilutėje, jei įkrovimo vieta jau užimta. Natūralu, jog norėtumėte namuose įrengti elektromobilių įkrovimo stotelę, bet nesate visiškai tikri, ar stotelės teikiami privalumai atsvers jos kainą. Todėl pakalbėsime apie tai kuo įkrovimo stotelės yra naudingos ir kokią vertę sukuria elektromobilių savininkams.

Namuose įkrauti patogiau

Daugelis elektromobilių vairuotojų įkrauna savo elektrinę transporto priemonę namuose, dažniausiai palieka įkrovimui per naktį. Tie, kurie namuose įsirengia elektromobilių įkrovimo stotelę, įpranta nakčiai prijungti automobilį prie maitinimo tinklo, panašiai kaip visi žmonės nakčiai prijungia krautis mobilųjį telefoną.

Miegant jums nereikės nei automobilio, nei telefono, todėl išnaudojate tą laiką, kuomet elektromobilis tiesiog stovi jūsų garaže ar kieme ir žinote, kad ryte būsite visiškai pasiruošę keliauti, nes akumuliatorius jau bus pilnas. Be to, pasirinkę namuose įrengti elektromobilių įkrovimo stotelę, sutaupysite laiko, reikalingo keliaujant prie viešo įkroviklio ir laukiant (kartais valandas), kol elektromobilio akumuliatorius įsikrauna pakankamai.

Lengviau planuoti gyvenimą

Turint EV įkrovimo stotelę gyvenimas tampa labiau nuspėjamas. Nereikia galvoti ar įkrovimo stotelė pakeliui yra laisva, ar neužimta, ar spėsite pasikrauti per pietų pertrauką ar kol apsipirksite parduotuvėje. Turint įkrovimo stotelę namuose galite prijungti savo elektromobilį į elektros tinklą, kai jums tai patogu, ir užprogramuoti jį įkrauti, kol miegate. Per naktį elektromobilis būna įkrautas.

Ir nors elektromobilis parduodamas su standartiniu laidu prijungti prie buitinės rozetės, realiai toks krovimas trunka ilgai, yra nepatikimas ir vadinamas avariniu įkrovimo būdu. Todėl kuomet kalbame apie patogumą ir planavimą, kalbame apie specialią įkrovimo stotelę.

Pakelia turto vertę

Elektromobiliai yra mūsų ateitis, todėl jau po kelių metų turėti namuose įkrovimo stotelę bus nebe retenybė, o būtinybė. Todėl jei staiga prireiks parduoti nekilnojamą turtą, įrengta EV įkrovimo stotelė bus tikru privalumu, patrauksiančiu kito elektromobilio savininko dėmesį.

Ir nors įkrovimo stotelės įrengimas nekainuoja daug bei nėra sudėtingas, tačiau žmonėms, kurie nesidomėję pačiu įrengimu, stotelės buvimas namuose kelia nuostabą ir pasigėrėjimą. Toks privalumas tikrai pakelia vertę su minimaliomis išlaidomis.

Ir pabaigai, kiekvienas EV savininkas gali pridėti ne vieną ir ne du privalumus į sąrašą, kodėl verta įsirengti EV įkrovimo stotelę savo namuose. Verta atsižvelgti į patirtis ir rekomendacijas jau išbandžiusių žmonių.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą