Technologijų naujienos

RRT ataskaita: daugiausiai duomenų išnaršoma „Tele2“ tinkle

Per mėnesį daugiausiai gigabaitų išnaršo technologijų lyderės „Tele2“ klientai, o šio operatoriaus turima šalies elektroninių ryšių rinkos dalis auga sparčiausiai. Tai Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) skelbia savo antrojo 2018 m. ketvirčio ataskaitoje.

„Vis auganti rinkos dalis įrodo, kad judame teisinga linkme. Dar labiau džiugina, kad mūsų klientai naršė daugiausiai, tai reiškia, kad jie gali savęs nevaržyti, o mūsų investicijos į tinklo aprėptį – reikalingos“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Ataskaita rodo, kad šiuo metu „Tele2“ užima 22,28 proc. visos šalies elektroninių ryšių rinkos ir tai yra 1,54 proc. daugiau nei praėjusį ketvirtį ir net 2,56 proc. daugiau nei tuo pačiu laikotarpiu 2017-aisiais. Toks augimas yra didžiausias lyginant su kitais šalies operatoriais.

Remiantis RRT pateikta ataskaita, lyginant su kitais šalies operatoriais, išsiųstų ir priimtų mobiliųjų duomenų kiekis daugiausiai augo „Tele2“ vartotojų tarpe – skaičiuojama, kad per mėnesį kiekvienas operatoriaus klientas vidutiniškai išnaršė net 8,38 GB. Tai yra 14,4 proc. daugiau nei pirmąjį šių metų ketvirtį ir 28 proc. daugiau nei išnaršo vienas artimiausio operatoriaus konkurento vartotojas.

Bendras per ketvirtį išsiųstų ir priimtų duomenų kiekis, lyginant su kitais šalies operatoriais, taip pat ryškiausiai augo „Tele2“ vartotojų gretose – iš viso persiųsta 23 816 mln. TB duomenų, iš kurių 21 271 mln. TB naudojant LTE ir spartesnes technologijas. Šie skaičiai yra 16 proc. didesni nei buvo pirmąjį metų ketvirtį ir pusantro karto lenkia artimiausią operatoriaus konkurentą.

Mobiliųjų duomenų augimui įtakos turėjo ir tai, kad dauguma vartotojų juos naudoja ne tik naršymui, bet ir pramogoms ar darbui.

Pranešimą paskelbė: Karolina Kalibataitė, UAB „Publicum”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą