Laisvalaikis

Pasisveikinkite su naująja „Mazda 6“: išskirtinio grožio sedanas – jau Lietuvoje

Japonijos gamintojo flagmanas į Lietuvą atvežė aukščiausią kokybę

Vilnius, 2018 m. rugsėjo 18 d. Japonijos automobilių gamintojo pasididžiavimas, didžiulį dizaino ir technologijų virsmą patyrusi „Mazda 6“ jau atvyko į Lietuvą. Naujoji „Mazda 6“, traukianti dėmesį dizaino, interjero ir technologinių pakeitimų harmoninga visuma, oficialiai pristatyta antradienį Vilniuje. 

Pirmieji su naująja „Mazda 6“ susipažinę žurnalistai turėjo galimybę įsitikinti, kad „Mazda Motor Corporation“ flagmanas į Lietuvą atgabeno visas svarbiausias charakteristikas, siejamas su sąvoka „premium“ – brandus ir elegantiškas dizainas, skoningos ir prabangios interjero detalės, į ateitį orientuotos pažangios technologijos ir gausus saugumo sistemų rinkinys.

„Mazda 6“ visada buvo akį traukiantis automobilis, tačiau naujojo sedano pokyčių nepastebėti neįmanoma – Japonijos meistrai padarė viską, kas įmanoma, kad naujoji „Mazda 6“ visa galva pranoktų konkurentus ir klientams dovanotų „premium“ klasės stilių, išskirtinius vairavimo potyrius ir pamalonintų daugybe prabangos elementų“, – pažymi „Inchcape Motors“ rinkodaros vadovė Justė Šataitė.

Dinamiškumas ir kone skulptūriškas grožis – pagrindiniai dizaino elementai, kuriais „Mazda 6“ išsiskiria keliuose ir verčia ją vairuojančius žmones aukščiau kilstelėti galvą. Japonijos gamintojas šio efekto pasiekia, nuosekliai sekdamas „KODO – Soul of Motion“ filosofija: jos esmė  – kad tobulas inžinerinio kūrinio formas visgi sukuria žmonės, o pačioms svarbiausioms techninėms savybėms būtinas žmogiškas įkvėpimas.

Ori, rafinuota naujosios „Mazda 6“ išorė – įžanga į tolesnę pažintį su šiuo solidžiu verslo klasės sedanu. Pažangios variklio technologijos užtikrina malonius vairavimo pojūčius, o aukščiausias saugumo garantijas suteikiančios sistemos nepalieka vietos abejonėms, kas labiausiai savimi pasitiki kelyje. 

„Mazda 6“ aprūpinta pažangiausiais „SKYACTIV-G“ 2.0 ir 2.5 litro, 165 bei 193 AG varikliais, kurių technologijos atskleidžia automobilio patikimumą bei dinamiškumą. Tarp naujausių saugumo sistemų – platus pagalbos vairuotojui spektras iš „i-ACTIVSENSE“ rinkinio. Pastovaus greičio palaikymo sistema „Mazda Radar Cruise Control“, aplinkos stebėjimo sistema „360° View Monitor“ ir kiti saugumo elementai leidžia „Mazda 6“ vairuotojui identifikuoti potencialias grėsmes kelyje ir suteikia dar daugiau pasitikėjimo.

Naujoji „Mazda 6“ yra našesnė, efektyviau naudoja degalus ir dar jautriau reaguoja į akceleratoriaus pedalo komandas, taip tapdama tikra vairuotojo norų ir ketinimų sąjungininke.

Inžinieriai ištobulino „Mazda 6“ vairo mechanizmą ir pakabą, išryškino aerodinamines savybes, o  tylus automobilio darbas vairuojant ir dar mažesnės vibracijos pretenduoja į inžinerinės kokybės viršūnes.

„Mazda 6“ viduje komfortu apgaubia aukščiausios kokybės medžiagos – sėdynės apvilktos minkšta ir glotnia „Nappa“ oda, žvilgsniui poilsio teikia subtili apdaila, kuriai panaudota autentiška japoniška „Sen“ mediena. Naujai užgimusios „Mazda 6“ priekinės ir galinės sėdynės – visiškai naujo dizaino, užtikrinančios natūralią sėdėseną.

Dar vienas svarbus žingsnis visiško komforto link – 8 colių spalvotas jutiklinis informacijos ekranas ir „MZD Connect“ multimedijos sistema,  siūloma drauge su prieiga prie „Apple Car Play“ arba „Android Auto“ jungčių.

Naujojo „Mazda 6“ verslo klasės sedano kaina „Inchcape Motors“ salonuose Lietuvoje – nuo 25 190 eurų.

Daugiau informacijos:                         

Justė Šataitė

„Inchcape Motors“

8 5 2168226

Juste.sataite@inchcape.lt

Pranešimą paskelbė: Rūta Slušnytė, UAB „Publicum”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą