Technologijų naujienos

„Huawei“ naujienoms – technologijų ekspertų įvertinimai

Barselonoje vykstanti technologijų konferencija „Mobile World Congress 2019“ artėja link pabaigos. Jos metu „Huawei“ pristatytos naujienos sulaukė pripažinimo ne tik iš lankytojų, bet ir pasaulyje puikiai žinomų technologijų ekspertų. Vos tik oficialiai dienos šviesą išvydo atnaujintas nešiojamasis kompiuteris „MateBook X Pro“ ir sulenkiamas telefonas „Mate X“, šie prietaisai iškart buvo įvertinti „Trusted Reviews“ ekspertų ir pelnė garbingus apdovanojimus. Anot „Huawei“ Baltijos šalių vartotojų verslo grupės vadovo Yanfei, „MWC 2019“ renginyje gauti įvertinimai – tai ženklas, kad kompanija juda teisinga linkme.

 

Renginio metu Barselonoje pristatyta atnaujinta nešiojamojo kompiuterio „MateBook X Pro“ versija. Pernai pirmą kartą pasauliui parodytas nešiojamasis kompiuteris su „FullView“ ekranu sulaukė daugybės teigiamų įvertinimų, o šiemet patobulintas modelis pratęsė minėtą tradiciją.

Anot „Trusted Reviews“ ekspertų, nors „Huawei“ nešiojamuosius kompiuterius gamina vos keletą metų, tačiau padarytas įdirbis šiame produktų segmente yra stulbinamas. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl „MateBook X Pro“ be didesnės konkurencijos buvo įvertintas „Best of MWC 2019“ apdovanojimu, o daugiausia liaupsių sulaukė už savo dizainą bei didelius grafikos ir galios pajėgumus.

Šiuos užtikrina 8 kartos „Intel Core i7“ 8565 procesorius bei „NVIDIA GeForce“ MX250 GPU grafinis procesorius su 2 GB GDDR5 atmintimi, o viską vainikuoja gerokai galingesnis „Thunderbolt 3“ prievadas, garantuojantis našumą visą dieną.

Tarp geriausių „MWC 2019“ konferencijos metu pristatytų naujienų atsidūrė ir dar vienas šviežutėlis kompanijos kūrinys – sulenkiamas išmanusis telefonas „Mate X“. Pasižymėdamas lanksčiu OLED ekranu ir Falcon Wing (liet. sakalo sparno) mechaniniu vyriumi, šis inovatyvus įrenginys savyje suderina geriausias išmaniojo telefono ir planšetinio kompiuterio savybes, o gauta sinergija sukuria dar daugiau pridėtinės vertės.

„Priblokšdamas susirinkusius žiūrovus pristatymo metu, „Huawei Mate X“ jau dabar nustatė kartelę sulenkiamų telefonų segmente. Tai kerintis įrenginys su sulenkiamu dizainu“, – liaupsių negailėjo „Trusted Reviews“ ekspertai, kompanijai skirdami dar vieną „Best of MWC 2019“ apdovanojimą.

Beje, tai ne vienintelis atvejis, kai kompanijos sukurtas išmanusis telefonas pelno geriausio įrenginio titulą. „MWC 2019“ metu „Huawei“ atstovai iš renginio organizatorių GSMA rankų atsiėmė prizą už geriausią išmanųjį telefoną, o šį apdovanojimą pelnė pernai pristatytas „Mate 20 Pro“ modelis.

Praskriejus naujienoms iš Barselonos, lietuviai taip pat sulaukė gerų žinių – šiemet Baltijos šalys sulauks naujausių „Huawei“ nešiojamųjų kompiuterių: „MateBook X Pro“, „MateBook 13“ ir „MateBook 14“. Tai bus pirmas kartas, kada šiame regione bus vykdoma oficiali „Huawei“ kompiuterių prekyba.

„Vos tik įžengėme į nešiojamųjų kompiuterių rinką, iškart sulaukėme klausimų, kada bus galima įsigyti mūsų produkcijos Baltijos šalyse. Tad dabar galime atkleisti, kad šiemet Barselonoje pristatyti naujausi kompiuteriai jau šių metų pabaigoje pasieks Lietuvą, Latviją bei Estiją“, – teigia Baltijos šalių vartotojų verslo grupės vadovas Yanfei.

Lietuvoje parduodamų „MateBook X Pro“, „MateBook 13“ ir „MateBook 14“ kompiuterių kainos bus paskelbtos vėliau šiemet.

Pranešimą paskelbė: Inga Petrauskaitė, UAB „INK agency“

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą