Idėjos namams

Patarimai renkantiems automatiką vartams

Jei jau nusipirkote ir įdiegėte varstomus vartus ir norite automatizuoti vartų atidarymo ir uždarymo procesą, taip pat jei ketinate pirkti tik varstomus vartus, turite žinoti, kas yra varstomų vartų automatika ir kokiomis savybėmis ji pasižymi.

Šiandien neįmanoma įsivaizduoti patogaus įėjimo vartų valdymo be automatinių sistemų. Labai nepatogu juos atidarinėti savo jėgomis, ypač jei anga yra pakankamai didelė ir konstrukcija yra sunki. Automatika padeda, kai reikia patogiai patekti į gamybinę patalpą, sandėlį, privačių namų teritoriją. Funkcionali moderni įranga leidžia ne tik nustatyti lanksčius varstomų, skersinių, stumdomų vartų nustatymus, bet ir žymiai padidinti jų patikimumą bei naudojimo saugumą. Automatinės sistemos diegiamos už labai prieinamą kainą, be to, jas galima montuoti tiek ant sumontuotų konstrukcijų, tiek ant jau kurį laiką veikiančių konstrukcijų. Svarbus aukštos kokybės vartų automatikos ir aparatūros privalumas yra paprastas aptarnavimas. Daugiau informacijos galite rasti https://www.idomus.lt/lt/produktu-grupe/vartu-automatika

Pagrindiniai automatikos pasirinkimo kriterijai

Pagrindiniai veiksniai, darantys įtaką automatikos pasirinkimui, yra įėjimo vartų masė ir tipas bei jų naudojimo intensyvumas. Pagal tai sprendžiama kiek energijos reikės pavarai, koks atidarymo ir uždarymo greitis bus optimalus ir kokia valdymo sistema bus didžiausia.Pavyzdžiui, jei mes kalbame apie garažo vartus, kuriuos planuojama atidaryti ne daugiau kaip keliolika kartų per dieną, tai bus tinkama pigesnė ir paprastesnė automatika. Sandėlių ar pramoninėms patalpoms, kuriose vartai atidaromi kelis šimtus kartų per dieną, geriau pasirinkti pramoninę pavarą, pasižyminčią didesne galia.

Svarbu iš anksto nustatyti disko tipą. Elektromechaniniai yra paprastos konstrukcijos, todėl yra nebrangūs, nereikalaujantys ypatingos priežiūros ir lengvai taisomi. Automatinių vartų hidraulinės pavaros yra patikimesnės, tačiau dėl sudėtingo dizaino teks išleisti daugiau lėšų jų montavimui ir priežiūrai.

Parašykite komentarą