Laisvalaikis

Patarimai ir idėjos renkantiems žiedus vestuvėm

               Jūs turite sužadėtuvių žiedą, dabar atėjo laikas išsirinkti tobulą vestuvinį žiedą, kuris jam ir jai tinka – ir mes turime visą reikalingą pagalbą. Prieš sakydami „Aš darau“ tobulam vestuviniam žiedui, perskaitykite keletą patarimų apie kiekvieną svarbų veiksnį, į kurį reikia atsižvelgti.

Susiaurinkite savo vestuvinių žiedų pasirinkimą. Iš ko bus pagaminti juvelyriniai dirbiniai, ar tai deimantai ar brangakmeniai, platina ar auksas – susiaurinti žiedo pasirinkimus gali atrodyti didžiulė problema, tačiau neišsigąskite. Tiesiog ženkite po vieną žingsnį. Pradėkite nuo stiliaus: ar jūs įsivaizduojate paprastą juostą, ar vieną su puošmenomis? Ar norite, kad vestuvinis žiedas būtų toks pat metalas kaip ir sužadėtuvių žiedas? Ar manote, kad jūs ir jūsų partnerio žiedai turėtų sutapti? Iš anksto išsiaiškinkite tokius klausimus, kad galėtumėte tiksliai nustatyti, ko ieškote, tada pradėti apsipirkti.

Apsvarstykite galimybę kartu nusipirkti žiedą ir juostas. Jei norite nustebinti sužadėtuvių žiedu, tai gali neveikti, tačiau žinojimas, kokios juostos dera su sužadėtuvių žiedu, gali padėti priimti sprendimą. Pvz., Jei turite unikalų sužadėtuvių žiedą, galbūt norėsite paprastos, be rūpesčių juostos, o paprastas sužadėtuvių žiedas gali pareikalauti papildomo juostos spindesio. Taip pat pagalvokite, kaip žiedai dera. Jei ketinate dėvėti sužadėtuvių ir vestuvinį žiedą vienas šalia kito, visą parą, ieškokite kontūro ar šešėlių juostos, skirtos užsiblokuoti su atitinkamu sužadėtuvių žiedu. Jei planuojate nešioti vien savo vestuvinį žiedą, galbūt norėsite įmantresnio stiliaus, kuris puikiai atrodys su sužadėtuvių žiedu ar be jo. Pasitarkite su savo juvelyru apie grupės, tinkančios jūsų žiedui, suradimą (kai kurie netgi gali sukurti abu kartu).

Anksti pradėkite savo žiedų paiešką. Kai turite pagrindinę idėją, kokio žiedo norite, atėjo laikas smagiai daliai: užsisakyti juos ! Neužlaikykite laiko, nes gali nespėti jums pagaminti svajonių žiedelių.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą