Idėjos namams

Korpusinių baldų gamyba ir jos tipai

Sakoma, kad svarbiausia dalis įrenginėjant būstą yra jo apdaila. Tačiau taip atrodo tik tol, kol atliekami jos darbai. Išvydus įrengtus, tačiau tuščius namus, norisi kuo greičiau juos užpildyti baldais ir suteikti gyvybės. Visgi pernelyg skubėti neverta – renkantis baldus reikėtų atidumo jų kokybei, funkcionalumui ir prisitaikymui prie asmeninių poreikių. Bene daugiausiai vietos namuose užima korpusiniai baldai. Tai baldai, susidedantys iš atskirų kietų dalių, pavyzdžiui spintos, spintelės, stalai, suolai, lentynos ir t. t. Jie suteikia patį pagrindą ir namų stabilumą, prie kurio jau vėliau galima derinti minkštus baldus ar smulkesnes detales. Jei norite, kad tokie baldai būtų kokybiški ir tarnautų ilgai, pasidomėkite korpusinių baldų gamyba pagal užsakymą. Kokie korpusinių baldų tipai vyrauja rinkoje ir yra populiariausi?

Virtuvės baldai

Bene pagrindinę korpusinių baldų gamybą apima virtuvės baldai. Dažniausiai jie reikalauja sudėtingiausių konstrukcinių elementų, šie baldai daugiau dėvimi, todėl jiems reikalingas kruopštus medžiagų atrinkimas, protingas projektavimas. Paprastai virtuvinių korpusinių baldų gamybai naudojamos medžio drožlių plokštės, medžio masyvas, medžio dulkių plokštės, rečiau – stiklas, metalas. Tai priklauso nuo konkrečių poreikių, suplanuoto interjero, biudžeto ir kitų panašių kriterijų.

Biuro baldai

Dar viena erdvė, kuriai reikalinga korpusinių baldų gamyba – biuras arba darbo kambarys. Čia dominuoja paprastos, klasikinės spalvos, formos ir linijos, o daugiausia dėmesio reikia skirti kokybei. Kadangi tokie baldai dėvimi dažnai ir atsiranda nemažas eksploatacinis apkrovimas, pasirinkę individualią gamybą galėsite numatyti visas rizikas ir drauge su specialistais sukurti projektus, kurie leis pagaminti atsparesnius ir patvaresnius baldus.

Smulkūs baldai

Be virtuvės ar biuro baldų, namams ar kitoms įrenginėjamoms patalpoms gali prireikti smulkesnių, pavienių korpusinių baldų. Tai įvairios spintelės, komodos, lentynėlės ir pan. Jei jie reikalingi labiau kaip dekoracija, galite baldus įsigyti iš masinės gamybos vietų ar prekybos centrų. Tačiau jei ieškote unikalių, specialiai jums pritaikytų baldų arba tikitės aukščiausio lygio kokybės, verčiau kreipkitės į korpusinių baldų gamyba užsiimančią bendrovę ir susikurkite unikalius nuosavus baldus.

Minkštų baldų gamyba prie korpusinių nepriskiriama. Tai dažnai standartizuoti gaminiai, kuriuos kuria profesionalūs baldų dizaineriai ir inžinieriai masinei gamybai.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą