Idėjos namams

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis kiemo vartus?

Tvirti ir stilingi kiemo vartai, leidžiantys lengvai patekti į jūsų namus. Tinkamų sodo vartų pasirinkimas gali padėti užbaigti tvoros ar sienos išvaizdą – taip pat, žinoma, suteikti prieigą prie jūsų namų.Svarstydami, kokio tipo vartus gauti, pagalvokite apie jų paskirtį. Jei tai susiję su jūsų nuosavybės riba, norint užtikrinti jūsų vaikų ir augintinių saugumą bei privatumą, tikriausiai norėsite aukštų, tvirtų medinių vartų. Kita vertus, priekiniai vartai gali būti mažesni ir dekoratyvesni – juk jūs kviečiate žmones į savo namus. Taip pat labai svarbu atsižvelgti į savo aplinką – jūsų sodo temą, taip pat į bet kokias turimas tvoras ar sienas. Ar jūs ieškote kažko subtilaus, kuris susilieja, ar to, kas labiau išreiškia teiginį ir yra pagrindinis centras?

Kad ir koks būtų jūsų poreikis ar lauko stilius, kiekvieno specialisto tikslas  padėti jums rasti tinkamus vartus jums ir jūsų namams.Galbūt norėsite aukštų, medinių vartų, kad galėtumėte patekti į savo turtą iš šono, tačiau pageidaujate trumpų, puošnesnių vartų savo priekiniame sode.Jei pakeisite tai, ką turite, jūsų dydis bus ribotas, nes visi nauji vartai turės tilpti tarp esamų kuolų. Tačiau, jei pradedate nuo nulio ar norite perkelti kai kurias tvoros dalis, pasirinkite iš visų galimų dydžių.

Prieš pirkdami būtinai išmatuokite tarpo dydį (ten, kur norite, kad būtų jūsų vartai) ir nepamirškite palikti pakankamai vietos stulpams ir jungiamosioms detalėms. Standartiniai įėjimo ir kelio vartai yra 0,9 metro (3 pėdų) pločio. Atliekant tuos svarbius matavimus reikia atsižvelgti ne tik į vartų plotį. Pagalvokite, kokio aukščio vartai turi būti, ir įsitikinkite, kad po jais paliekate pakankamai vietos prošvaisai.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą