Gyvenimas,  Noriu paklausti,  Sveikata

Mano vaikinas priklausomas nuo narkotikų

Laba diena, man reikia Jūsų patarimo, nes pati jau nežinau ką daryt.
aš manau, kad mano vaikinas yra priklausomas nuo narkotikų.
Pirma, aš mačiau kaip jis vartoja amfevitaminą, ar \”vitamina\” , kaip visi vadina. aš galvojau, kad tai dar nieko tokio, nes dabar dauguma su tuom \”žaidžia\” , per vakarėlius vartoja jį, kad nemiegot ar žolę rūko,
bet vėliau pas mus namuose aš pradėjau randinėt švirkštus,
patėbėjau , kad pas jį ant rankų yra mažos žaizdelės , kaip nuo durymo,. bet jis sakė, kad tai nuo katės.
Vėliau jis vis dažniau ir dažniau grįždavo namo kažkoks suerzintas, pradėjo darytis prichiškai nestabilus, net pradėjo kelti ranką ant manęs.
tada aš emiausi kitų metodų: kai jis išėjo į parduotuvę, aš pradėjau landžiuot per jo dokumentus (žinau, kad taip negalima, bet kitos išeitės neturėjau jau) ir radau bylos , kad jis neviena karta buvo paimtas su policija su psichiškai nestabilia elgiesėna ir, kad testas parodė, kad jis yra apsisvaigės nuo psichotropinių medžiagų.
paskutinį kartą (per Valentino dieną) iš narkologinio despanserio jį atvęžė su atsakymų, kad jis yra apsisvaigęs nuo amfevitamino, memfatemino, kodeino, morfijaus, bei heroino. aš nežinau jau ką galvot.
vis dažniau ir dažniau jis grįžta apsisvaigęs, aš matau , kaip jis kankinasi. užmieginėja , \”kasosi\” iki kraujo lygtais kažkoks šuo , jei jam pasakai, kad su juo kažkas netaip , pas jį prasideda isteriką , jam truksta oro.
aš bandžiau su juo šnekėtis apie gydymą, bet jis sako, kad pas jį nėra pripratimo prie narkotikų arba iš vis aprėkia ir išeina. bet aš žinau, kad tas pripratimas yra.
jis pradėjo vos ne kas 2-3 diena vartoti heroin, o kitas dienas prie manęs uosto amfetamin (kam aš nesuprantu, nes jis po jo iš kart eina miegot) šiandien iš vis radau pas jį kažkokį priešnodį FOV , galiucinageninė priemonė,
jam jau turbūt nėra skirtumo ką vartot, kad tik ką nors…
prašau, padėkit man.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą