Idėjos namams

Kuo unikalūs skandinaviško stiliaus šviestuvai?

Šviestuvai – praktiškas ir stilingas interjero elementas kiekvienuose namuose. Šviestuvai ne tik jaukiai apšviečia erdvę, tačiau taip pat namuose padeda sukurti raminančią atmosferą. Jau kuris laikas Lietuvoje populiarus skandinaviškas stilius, tad ne išimtis – ir šiaurietiško stiliaus šviestuvų namams pasirinkimas. NMF HOME specialistai įvardija skirtingų tipų skandinaviško stiliaus šviestuvus, jų panaudojimo galimybes bei atskleidžia, kuo jie yra išskirtiniai.

Skandinaviško stiliaus pakabinami šviestuvai lengvai derinami tarpusavyje

Pakabinami šviestuvai yra vienas populiariausių pasirinkimų, puikiai pritaikomų svetainėje, valgomajame ar virtuvėje. Tinkamai pritaikyti ir prie esamo interjero priderinti skandinaviško stiliaus pakabinami šviestuvai taip pat gali puikiai tikti ir prieškambaryje ar laiptinėje. Pakabinami skandinaviško stiliaus šviestuvai ypač dailiai atrodo pakabinti patalpose, kuriose yra aukštos lubos.

Bene didžiausias skandinaviško stiliaus pakabinamų šviestuvų unikalumas yra tas, jog juos itin paprasta derinti tarpusavyje. Skandinaviško stiliaus pakabinami ir kiti šviestuvai – švelnaus, subtilaus, minimalistinio dizaino, tobulai papildantys bet kurios erdvės interjerą. Atsižvelgiant į pakabinamo šviestuvo dydį bei esamą patalpos interjerą, galima tarpusavyje derinti net ir kelis smulkesnius šviestuvus arba tiesiog kabinti vieną didelį.

Skandinaviško stiliaus pastatomi šviestuvai suteikia namų interjerui jaukumo

Skandinaviško stiliaus pastatomi šviestuvai itin populiarūs kuriant bet kokio pasirinkto dizaino interjerą. Skandinaviško stiliaus pastatomų šviestuvų dizainas – įkvėptas paprastumo ir klasikos, todėl šie šviestuvai subtiliai įsilieja į bet kokios erdvės interjerą.

Skandinaviško stiliaus pastatomų šviestuvų ir kitokių šio stiliaus šviestuvų gamyboje dažnai naudojamos natūralios medžiagos, pavyzdžiui, mediena, kas suteikia šiems šviestuvams išskirtinumo. Patrauklų minimalistinį šviestuvo dizainą padeda sukurti ir tarpusavyje skoningai suderinti švelnūs gamyboje naudojamų medžiagų atspalviai: balti, šampaniniai, šviesiai pilki ir kt. Skandinaviško stiliaus pastatomi šviestuvai suteikia jaukumo bei elegantiškumo svetainei, miegamajam ir kitoms namų erdvėms.

Skandinaviško stiliaus staliniai šviestuvai – vertinantiems praktiškumą

Skandinaviško stiliaus staliniai šviestuvai – puikus pasirinkimas, kai reikia geresnio apšvietimo, pvz.: dirbant kompiuteriu, gaminant maistą, vonioje ir pan. Skandinaviško stiliaus staliniai šviestuvai padeda sukurti jaukią, šviesią bei darbui pritaikytą aplinką.

Vienas didžiausių skandinaviško stiliaus stalinių ir kitų šviestuvų privalumų – ilgaamžiškumas. Skandinaviško stiliaus staliniai šviestuvai ir kiti šviestuvai gaminami iš patvarių ir aukštos kokybės perdirbamų medžiagų, todėl yra ilgaamžiai.

NMF HOME skandinaviško stiliaus modernūs šviestuvai jaukiems namams

Skandinaviško stiliaus modernūs šviestuvai suteikia namų interjerui elegancijos bei unikalaus žavesio. Jei ieškote modernių skandinaviško stiliaus pakabinamų, pastatomų ar stalinių šviestuvų, pasižvalgykite po platų NMF HOME internetinės parduotuvės www.nmfhome.lt prekių asortimentą. Išskirtinio dizaino šviestuvai – vieni iš Lietuvoje gaminamų gaminių, kuriuos galite įsigyti tiesiogiai iš gamintojo. NMF HOME prekių asortimentas – nuolat atnaujinamas, todėl čia kiekvienas gali atrasti reikiamos spalvos, stiliaus ir kt. šviestuvą.

Vienas pagrindinių NMF HOME šviestuvų privalumų – šviestuvus ypač paprasta sumontuoti, todėl tai galės padaryti net ir ne profesionalai be jokių specialių įgūdžių.

Bendradarbiaujant su švedų dizaineriais Lietuvoje gaminami modernūs šviestuvai – tausojantys aplinką bei ilgai tarnaujantys. Visi šviestuvai kuriami naudojant tvarias, perdirbamas medžiagas, taip pat yra pažymėti ir ISO sertifikatais.

Modernūs NMF HOME kolekcijų šviestuvai padės lengvai sukurti stilingą, funkcionalų ir kiekvieno poreikius visiškai atitinkantį apšvietimą.

Prekės pigiau:
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Laundry Soap Méga Propre Audinių skalbiklis, 1000ml
 
REIMA Kuhmoinen Pale Rose 86
 
REIMA Tukeva Black 39

Parašykite komentarą