Namai

Kokios skalbimo mašinos ieškoti?

Renkantis buitinę techniką ir vonios įrangą, labai svarbu pasverti visus svarbius kriterijus. Buitinės technikos gamintojai kasmet plečia savo prekių asortimentą, todėl norint pasirinkti geriausią sprendimą, teks šiek tiek pasidomėti dabar vyraujančiomis tendencijomis. Taip bus lengviau nuspręsti, kurios skalbimo mašinos pasirinkimas geriausiai atitiks Jūsų lūkesčius.

Įvertinkite poreikius

Prieš renkantis skalbimo mašiną, pirmiausia reikėtų nuspręsti, ko ieškote. Pasirodo, žmonės ne visada žino, kokios techninės savybės yra svarbios renkantis šį prietaisą. Todėl pirmiausia Jums reikėtų paskaičiuoti, kaip dažnai ir kokius drabužius Jūs skalbiate. Priklausomai nuo to, reikėtų spręsti, kokios talpos skalbimo mašinos Jums reikės. Pavyzdžiui, jeigu gyvenate vienas arba su antrąja puse ir skalbiate vos kartą per savaitę, Jums turėtų pakakti vidutinės talpos mašinos, kurioje telpa 5-6 kg skalbinių. Tačiau jeigu namuose gyvena gausi šeima ir dar yra mažų vaikų, greičiausiai, skalbimą statote daug dažniau. Tokiu atveju geriau rinktis talpesnę mašina, kuri galės išskalbti ir visus 10 kg skalbinių.

Taip pat iš anksto pagalvokite apie tai, kur skalbimo mašina stovės. Tuomet pagal tai įvertinkite, kokių išmatavimų technika Jums tiks ir iš karto pagalvokite apie drabužių sudėjimą. Rinkoje yra dviejų tipų skalbimo mašinos. Į vienas iš jų skalbiniai dedami iš priekio, o į kitas – iš viršaus. Techniškai tai neturi jokios įtakos skalbimo kokybei, todėl sprendimas priklauso nuo to, kaip Jums bus patogu skalbinius dėti. Pavyzdžiui, galbūt Jūsų vietoje maža vietos, todėl skalbimo mašina yra statoma tolimame kampe, tuomet patogus yra drabužius sudėti iš viršaus. O tais atvejais, kai virš mašinos montuojamas stalviršis arba ji įmontuojama į spintelę, patogiau, jeigu skalbiniai dedami iš priekio.

Rinkitės ne tik kainą

Įsivertinus, kokio dydžio ir pajėgumų mašina Jums reikalinga, pradėkite stebėti, kokie pasiūlymai yra rinkoje. Parduotuvėse dirbantys konsultantai pasiūlys rinktis iš kelių Jums tinkančių variantų, papasakos apie jų technines savybes, naudojamas sąnaudas. Taip pat svarbu įvertinti triukšmo lygį. Tačiau neskubėkite rinktis pigiausio varianto. Geriau pasidomėti patikusiu modeliu ir paskaityti kitų pirkėjų atsiliepimus. Jie gali padėti apsispręsti geriausiai.

Be to, pasidomėkite ir naujovėmis. Rinkoje sparčiai populiarėja modernios skalbimo mašinos su džiovinimo funkcija. Tai puikus sprendimas tiems žmonėms, kurie vonioje neturi daug vietos dviem aparatams, tačiau nori atsikratyti vargo, kai išskalbtus skalbinius reikia džiaustyti ir po to lyginti. Šiandien gamintojai siūlo sprendimus, kurie leidžia pamiršti šiuos vargus ir mėgautis tyliu skalbimu, kuris už Jus pasirūpins viskuo. Su skalbimo mašinų galimybėmis visada galite susipažinti elektroninėse parduotuvėse, kur jos parduodamos. Pradėkite ieškoti nuo Pigu.lt, o jei konkrečiau, šio puslapio: https://pigu.lt/lt/skalbimo-masinos

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą