Namai

Vandens filtrai namui. Vienas įrengimas – daugybė sprendimų

                      Kai ieškome naujo būsto, kuris būtų didesnis, patogesnis, erdvesnis, atitiktų visų šeimos narių lūkesčius, rūpinamės ir jo ekonomine puse, kuri dažniausiai yra susijusi su elektros, šildymo sąnaudomis, norime, kad namas tarnautų mums, o ne mes jam, ieškome sprendimų, kurie palengvintų mūsų buitį ir tai yra visiškai logiški ir pagrįsti norai. Tačiau neretai pamirštame apie vieną svarbiausių namų kokybės ir ekonomikos rodiklių – tai vanduo, jo kokybė ir suvartojamas jo kiekis.

                      Vanduo, palyginus su šildymo ar elektros išlaidomis, atrodo nėra labai brangus, tačiau, jei vanduo yra purvinas, užterštas, jame daug geležies, kuris sukelia pašalinius nemalonius supuvusio kiaušinio kvapus, vanduo rudas arba drumstas, jaučiamas nemalonus geležies skonis, namai įgauna tuos pačius kvapus taip pat, nes teršiasi ir vamzdynai iš kurių geriamas vanduo teka tiesiai į vandens maišytuvus.

                      Valykite namus ekonomiškiau

                      Taigi, jei jau nusprendėte, kad norite ekonomiškai vartoti ir vandenį, pirmiausia įvertinkite, kiek vandens išleidžiate valydami namus ir kodėl juos valote? Vienas dažniausių nešvarumų priežasčių – kalkės. Kalkės atsiranda nuo per kieto vandens. Gerti kietas vanduo nėra kenksmingas mūsų organizmui, tačiau jos skonis nemalonus, o taip pat ir sukelia daug nešvarumų namuose.

Kalkėms valyti naudojame daug valymo priemonių, chemikalų, kurie padeda tik labai trumpam laikui. Po keleto dienų valymo rezultato net nematyti, taigi ir vėl turime viską valyti, nes kitu atveju kalkių nuosėdos taps neišvalomos arba reikės dar stipresnių chemikalų, reikės šveisti paviršius, o jei gyvenate didelio ploto name, tų paviršių yra daug – kriauklės, vandens maišytuvai, spintelės, veidrodžiai ir panašiai.

Kalkėtas vanduo – tai ne tik nemalonus skonis ir neišvalomi paviršiai. Kalkės nusėda ir ant mūsų buitinių prietaisų, o taip pat ir jų viduje, ko akimi galime ir nepamatyti. Apsinešę jūsų buitiniai prietaisai veikia lėčiau ir suvartoja dar daugiau elektros energijos.

Kalkių nuosėdos sukelia ir prietaisų gedimą, o tai viena nemaloniausių situacijų, kai nebegalite naudotis įprastais buitiniais prietaisais, juos reikia remontuoti. Jei jūsų šeimoje yra vaikų, tokios problemos tampa tikru galvos skausmu.

Vandens filtrai namui – vandens kokybės sprendimas

Jei norite visam laikui atsikratyti pernelyg daug geležies turinčio vandens, suminkštinti kietą vandenį ir panaikinti iš jos kalkes, geriausias ir pats efektyviausias būdas būtų vandens filtrai namui.

Atlikite vandens tyrimą sertifikuotoje laboratorijoje, kuri pateiks ekspertines išvadas, pagal kurias vėliau galėsite su specialistų pagalba išsirinkti tinkamus vandens filtrus savo namams ir pamiršite apie visus, nešvaraus vandens sukeltus nepatogumus, sutaupysite, jūsų prietaisai veiks ilgiau, nebereikės namų šveisti ir naudoti jūsų sveikatai ir namų aplinkai kenksmingų chemikalų, kurie taip pat kainuoja.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą