Grožio paslaptys,  Sveikata

Kaip balinti dantis namie? Liaudiškos priemonės gudrioms!

Pavydžiai žvelgiate baltutėliais dantimis besipuošiančias įžymybes? Manote, kad turėti baltus dantis galima tik apsilankius pas odontologą? Netiesa! Dantis galima išbalinti ir namie, išbandant liaudiškas priemones! Susipažinkite su populiariausiais dantų balinimo būdais.

Dantų balinimas maistine soda

Sodą galima naudoti ne tik kepiniams, bet ir dantų balinimui. Įdomu, tiesa? Bet tai veikia! Viskas labai paprasta: įberk šiek tiek sodos į dantų pastą ir valyk dantis 2–3 minutes. Be šio būdo, balinti dantis galima ir be dantų pastos, užberiant jos ant marlės bei švelniai patrinant dantis. Soda ne tik naikina įvairias dantų dėmeles, parudavimus, bet ir naikina bakterijas. Tačiau nepamiršk, kad balinti dantis soda rekomenduojama tik kartą per savaitę, nes dažnesnis naudojimas gali pažeisti dantenas ir sukelti jų jautrumą.

Citrinų sultys

Šis citrusinis vaisius taip pat puikiai kovoja su dantų parudavimais ir balina dantis. Išspausk citrinos sulčių, sudrėkink jomis dantų šepetėlį ir paskirstyk jas ant dantų. Palaikyk 4–5 minutes ir išskalauk burną. Citrinų sultis galima naudoti ir įpilant jas į dantų pastą ir valant dantis kaip įprasta. Balinti dantis citrina rekomenduojama ne dažniau kaip kartą per savaitę, nes per dažnas naudojimas gali pažeisti emalį.

Braškės ir žemuogės

Taip taip, šios gardžios uogos ne tik balina dantis, bet ir mažina jų apnašas! Sutrink braškę ar keletą žemuogių ir gautą masę naudok kaip įprastą dantų pastą. Norėtum naminės braškinės ar žemuoginės dantų pastos? Tuomet į sutrintas uogas įdėk žiupsnelį druskos bei ketvirtadalį arbatinio šaukštelio maistinės sodos.

Aktyvintoji anglis

Aktyvintosios anglies, ko gero, galima rasti kiekvienos merginos namuose! Norėdama išsibalinti dantis anglimi, sutrink ją į miltelius, paskirstyk ant dantų šepetėlio ir švelniai išsivalyk dantis. Nepamiršk išsiskalauti burnos! Aktyvintosios anglies taip pat galima pridėti į dantų pastą. Atmink, kad anglį reikėtų naudoti 2–3 kartus per mėnesį, o balinamasis poveikis pradės matytis po 1–2 mėnesių.

Kokosų aliejus

Kokosų aliejus pasižymi puikiomis savybėmis! Tai efektyvus ir paprastas būdas pabaltinti savo dantis, sumažinti apnašas bei džiaugtis sveikesnėmis dantenomis. Viskas paprasta: suvilgyk marlę ar kosmetinį diskelį kokosų aliejumi bei ištepk juo dantis. Pasistenk, kad kokosų aliejaus patektų į tarpdančius. Luktelk 15–20 minučių, išsiskalauk burną bei išsivalyk dantis dantų pasta. Kokosų aliejus yra saugus, todėl jį gali naudoti kasdien. Rezultatus matysi jau po 2–3 savaičių!

dantų balinimo rinkinys„Oralgen NuPearl“ rinkinys –  dar efektyvesniam dantų balinimui

Jei nori džiaugtis dar didesniu balinamuoju poveikiu, liaudiškas procedūras papildyk ir profesionaliomis balinimo priemonėmis. Viena iš jų – „Oralgen NuPearl“ dantų balinimo rinkinys, skirtas balinti dantis namie. Į „Oralgen NuPearl“ dantų balinimo rinkinį įeina balinamasis dantų pieštukas, balinamas gelis, balinamoji LED lempa, kapa bei atspalvių paletė. Šios priemonės, tinkamos kasdieniam naudojimui, blukina paviršines ir gilias įvairiaspalves dėmes, nepažeidžia emalio ir mažiau jautrina dantis. „Oralgen NuPearl“ – puikus sprendimas kiekvienai!

Prekės pigiau:
 
Converse Chuck Taylor All Star Ox Black/Black 41,5
 
LORENZO 42-27-13-9 Black 38
 
AUDIMAS Ilga sportinė liemenėlė 2111-309 Black M
 
AUDIMAS Maudymosi glaudės 2011-517 Biosphere/Black XL
 
AUDIMAS Švelni modalo suknelė 2111-007 High Rise Melange L

One Comment

Parašykite komentarą