Grožio paslaptys

Lakštinės kaukės užkariavo merginų kosmetines. Kokia populiarumo priežastis?

Dar visai neseniai terminas „lakštinės kaukės“ buvo negirdėtas. Net nebūtų buvę keista, jog kokia tetulytė perklaustų ar čia kažkas susiję su makaronų lakštais lazanijai. Tačiau per kelis metus lakštinės kaukės atpažįstamos visiems ir daugelis moterų bei merginų neįsivaizduoja savo grožio procedūrų be jų.

Kas tos lakštinės kaukės?

Taip vadinamos vienkartinės kaukės pagamintos iš bioceliuliozės, mikropluošto, organinės medvilnės ar kitos specialios medžiagos. Itin plono sluoksnio kaukės prisotintos veikliųjų medžiagų. Uždėta kaukė prilimpa prie odos, tad su ja galima vaikščioti bei atlikti įprastus darbus.

Lakštinių kaukių kilmė – rytų Azija, jos į mūsų kraštus atkeliavo iš Pietų Korėjos, kuri yra itin stipri grožio produktų pramonėje. Aukšta kosmetikos ir kūno priežiūros produktų gaminamų Korėjoje kokybė jau kuris laikas žavi europiečius, tad nenuostabu, jog tokiai kosmetikai yra didelė paklausa.

Lakštinių kaukių esama įvairių – drėkinančių, maitinančių, stangrinančių, valančių ir kt.

Populiarumą lemia privalumai

Populiaru yra tas kas patogu ir suteikia daugiau naudos nei užrašyta ant pakelio. Būtent tokios ir yra lakštinės kaukės – turinčios daug privalumų.

Nereikalauja daug laiko

Šiais laikas visi skubame. Dar niekada posakis „Laikas – pinigai“ nebuvo tokia aktuali kaip šiandien. Lakštinės kaukės leidžia sutaupyti laiko – norint užsidėti kaukę, nereikia specialiai ruošti ingredientų. Tiesiog išsitrauki kaukę iš pakelio, užsidedi ir gali veikti įprastus dienos darbus. Kadangi kaukė priglunda ir nenukrenta, nėra poreikio skirti pusvalandį vien tik gulėjimui su kauke.

Lengvas nuvalymas

Visos merginos žino, jog kai kurių kaukių nuvalymas užtrunka net ilgiau nei jų laikymas ant veido. Tuo tarpu lakštinės kaukės yra itin minkštos, permatomos struktūros, tad nuėmus lakštą, tereikia veidą nuprausti vandeniu. Jokio kaukės grandymo ar odos šveitimo.  Yra net kaukių, kurių nereikia nuplauti. Kaukės suderinamos su įvairia kosmetika, tad po kaukės drąsiai galite naudoti įprastas kosmetines priežiūras.

Nereikia drėkinti

Kaukes ant veido reikia laikyti apie 15-20 minučių. Esant sausame kambaryje, kaukė greitai išdžiūva, pradeda traukti odą, suaižėja kaip dirva per sausrą. Sausa kaukė neįsigeria į odą ir neatlieka to, ką turėtų. Taigi, reikia turėti purkštuką ir švelniai sudrėkinti kaukę, kartais net kelis kartus. Tuo tarpu su lakštinėmis kaukėmis drėkinti nereikia. Būtent lakštas apsaugo nuo pernelyg ankstyvo kaukės išdžiuvimo.

Patogu transportuoti

Lakštinės veido kaukės yra vienkartinės, supakuotas vakuuminiame mažame pakelyje. Tad keliaujant neužima daug vietos. Keliaujant oda patiria aplinkos pokyčius. Saulė, vėjas, drėgmė ar sausra veikia odą, tad tinkamai parinkta kaukė leidžia odai pailsėti, atsigauti ir vėl žvaliai tęsti kelionę. Priešingai, nei tradicinės kaukes, kurios didelėse pakuotėse, kurias nesinori niekur su savimi vežiotis. Gera kaukė yra ta, kuri lengvai pasiekiama.

Išbandę lakštines kaukes pripažįsta, jog kitokių naudoti jau nebesinori. Patogumas nugali! Beje, yra lakštinių kaukių ir vyrams. Tad visų odos poreikiai gali būti patenkinti.

Prekės pigiau:
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Laundry Soap Méga Propre Audinių skalbiklis, 1000ml
 
REIMA Kuhmoinen Pale Rose 86
 
REIMA Tukeva Black 39

Parašykite komentarą