Apsauga ir nėštumas,  Gyvenimas,  Mada

Gražią krūtinę padeda išsaugoti liemenėlės maitinančioms

Kiekvienos mamos noras yra kuo ilgiau žindyti kūdikį savo pienu, tačiau taip pat išsaugoti gražią krūtinės formą. Kaip tai padaryti? Profesionalai atkreipia dėmesį į tinkamą liemenėlės maitinančioms pasirinkimą. Kuo liemenėlė gali būti naudinga, kuo ji svarbi maitinimo metu ir kuo skiriasi nuo įprastų liemenėlių?

Nėštumas keičia moters kūną, organizmas prisitaiko prie pokyčių, ne išimtis ir krūtinė. Keičiasi krūtų dydis, forma, tampa jautrios, o didėjant kūno svoriui didėja ir krūtinės ląstos apimtis. Dažniausiai to rezultatas – moteris taip gąsdinančios strijos. To galima išvengti ir išlaikyti ankstesnį elastingumą tinkamai prilaikant krūtinę. Būtent tinkamas apatinis trikotažas padeda prilaikyti krūtinę, apsaugoti stuburą nuo papildomo krūvio, o jautrią odą nuo sudirgimo.

Kokie pagrindiniai kriterijai liemenėlei? Visų pirma atsižvelgiama į medžiagą iš kurios pasiūta liemenėlė. Kadangi oda ir ypač speneliai yra jautrūs, reikalinga kuo natūralesnė medžiaga, geriausia medvilnė arba bambukas. Jei pati liemenėlė pasiūta iš kitos medžiagos, tuomet kaušeliai turi būti tik iš natūralaus pluošto. Natūralus pluoštas, o ypač bambukas pasižymi antibakterinėmis savybėmis, taip pat didesniu drėgmės sugeriamumu, ko būtent reikia žindimo metu. Kitas liemenėlių maitinančioms išskirtinumas yra platesnės petnešėlės ir liemenėlė susisega priekyje, per vidurį, tad daug patogiau esant reikalui nusisegti ir pamaitinti kūdikį. O daugelis liemenėlių turi ir prasegamus kaušelius, tad jos yra išties sukurtos tam, kad palengvintų kūdikio maitinimą.

Liemenėlės maitinimui turi būti įsigytos dar prieš vykstant į gimdymo namus. Kadangi krūtinė nėštumo metu padidėja ir daugiau nesikeičia maitinimo metu, tuomet drąsiai galima įsigyti paskutiniais nėštumo mėnesiais. Beje, liemenėlę reiktų pirkti tinkamo dydžio. Pernelyg aptempta ji bus nepatogi, spaus, apsunkins kvėpavimą. Tuo tarpu laisva liemenėlė neduos jokios naudos, neprilaikys krūtinės taip kaip turėtų.

NaudotosKnygos.lt

One Comment

  • gerdunka222

    O taip, kaip svarbu turėti savo dydžio liemenėlę.. Ypatingai pagimdžius ir po gimdymo. Teko girdėti, kad ganėtinai sunku rasti didelių dydžių liemenėles, ir merginos, kurios iki nėštumo negalėjo pasigirti didele krūtine po to labai panikuoja, nes tiesiog neranda kur rasti gražių liemenėlių… Gerai, kad yra internetas ir didelė pasiūla https://www.vova-lingerie.eu/lt

Parašykite komentarą