Apsauga ir nėštumas

Ankstyvieji nėštumo požymiai

Nors daugelis porų tikisi, kad po vieno nesaugaus lytinio akto pavyks pastoti, tačiau statistika – tikrai kitokia. Žinoma, dažnai juokaujama, kad dažniausiai pastoja tos poros, kurios nenori vaikų, o tos, kurios stengiasi ir ruošiasi tam, deja, turi įdėti kur kas daugiau darbo, kad rezultatas būtų.

Visgi, seksas neturi būti darbas. Ypač tokiu atveju, kai planuojamas vaikas. Ne veltui daugeliui moterų po ranka nuo ryto iki vakaro yra nėštumo testai, kurie patys pirmo ir pasako, kad vaisius – jau čia. Ir nors tai puiki pagalba, tačiau siūlome per daug neįsitraukti į testų darymą, kadangi tai gali labai apsunkinti mintis ir bandymą pastoti padaryti labai varginančiu procesu.

Nėštumo testas

Žinoma, pats pirmas apie Jūsų nėštumą sužino testas. Geriausia yra rinktis tokius, kurie nustato būtent ankstyvą nėštumą. Galima sužinoti, kad laukiatės, jau esant nėščiai 3 savaites, tad laukimas – bus ilgesnis ir tuo pačiu džiaugsmas gali būti ankstyvesnis.

Svarbiausia investuoti į patikimus testus. Ne veltui renkantis matyti, kad jų kainos labai kinta. Dažniausiai itin pigūs gali ne tik vėlai parodyti nėštumą, tačiau taip pat ir klaidinti savo informacija, kadangi negeba tinkamai identifikuoti medžiagų šlapime. O juk esant tokiai situacijai – tikslumas labai svarbus, tiesa?

Kodėl manęs nepykina?

Nors dažniausiai nėštumas yra siejamas su pykinimu, tačiau toli gražu ne visos moterys skundžiasi, kad vėmimas tampa kasdienybe. Išties, kai kurios daug vemia, kitos – tik jaučia dideli pykinimą, galiausiai, trečios džiaugiasi, kad neteks susidurti su šia problema, kurią dažniausiai iššaukia hormonas, kuris pradeda gamintis organizme.

Džiugu tai, kad pykinimas, jeigu jis jus kankina, tikrai gali būti slopinamas. Tam puikiai tinka mėtiniai saldainiai, kai kurios gera imbierinę arbatą, kuris dažniausiai irgi sumažina šiuos potyrius. Visada galima tartis su mediku,

O tokiu atveju, kai vemiate daug – reikia nepamiršti gerti daug mineralinio ir sekti organizmo rodiklius, kad neprarastumėte kūnui reikalingų mineralų.

Noriu miegoti

Dažniausiai labai didelis miego poreikis taip pat yra siejamas su ankstyvu nėštumu. Kai kurios moterys teigia, kad pirmiausia jos ir pajunta labai didelį miego norą, o tik tada supranta, kad gali būti nėščios.

Vėlgi, tai nėra taisyklė. Kai kurios to nejaučia. Tačiau dažniausiai – tai gana dažnas požymis, kadangi taip hormonai veikia moters organizmą. Svarbiausia atsiliepti į kūno poreikius. Juk Jūsų kūnas nešioja gyvybę, bando ją auginti, tad reikia gyventi taip, kad kūnas jaustųsi gerai. Žinoma, ne visada pavyksta reaguoti į viską taip, kaip kūnas nori. Tačiau reikia kiek tik įmanoma kontroliuoti gyvenimą aplinkui, kad visas dėmesys būtų vaikui, kuris planuoja atėjimą. O pirmiausia ir reikia skirti dėmesio jo “namams”, tai yra  – moters kūnui.

Problemos su virškinimu

Dažniausiai nėštumo pradžioje daugelis moterų skundžiasi, kad kyla gana daug problemų su virškinimu. Natūralu, kad dėl to dienos tampa kur kas sunkesnės, tad reikia kiek tik įmanoma bandyti gerinti savo fizinę būklę, kad tiek nemalonumai kuo mažiau veiktų žmogaus kūną. Tam puikiai tinka didesnis vandens gėrimas, žinoma, taip pat reikia žiūrėti į maistą, kuris valgomas kasdien.

Visada geriausia rinktis tokius maisto produktus, kurie yra lengvai virškinami. Žinoma, labiausiai kenkia greitųjų angliavandenių patiekalai, kurie dažniausiai trukdo gerai jaustis ne tik dėl apsunkusio virškinimo. Jeigu kyla rūgštys – visada siūlome tartis su medikais, kurie gali pasiūlyti vaistus, kurie yra tinkami moterims, kurios laukiasi (tie patys dažniausiai tinka ir toms, kurios žindo).

Pavargau ir pykstu ant visų…

Galiausiai, gana ryškus nėštumo požymis yra pyktis, kurį sukelia hormonai. Žinoma, tai labai apsunkina ne tik pačios moters nuotaiką, tačiau ir žmonių, kurie yra greta. Visada siūlome gerti kuo daugiau ramunėlių arbatos, kuri šiuo atveju gali padaryti stebuklus. Taip pat siūlome ieškoti būdų, kurie gali Jums padėti kuo labiau atsipalaiduoti. Kiekvienai tai yra vis kiti metodai, tad gali reikti skirti laiko, kol rasite tai, kas Jums labiausiai tinka. Nuo meditacijos iki kitų pramogų, svarbiausia – poilsis, kad ir koks Jums labiausiai patinka.

Taigi, jeigu planuojate vaiką ir šiuo metu kasdien jaučiatės labai pikta, nors atrodo, kad priežasties nėra – tokiu atveju siūlome pasidaryti nėštumo testą, kurio rezultatas Jus galbūt labai maloniai nustebins.

Žinoma, kiekvienai moteriai požymiai vis kitokie. Kol vienos skundžiasi, kad jie yra labai varginantys, tuo tarpu kiti – beveik nejaučia nieko ir kiekviena diena – joms yra nuostabi. Pasirinkti nepavyks. Galite tik bandyti gyventi kuo sveikiau, nes tai dažniausiai padeda bet kokius nemalonius potyrius padaryti kuo lengvesniais.

Plačiau: https://prezervatyvai.com

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą