TV laidos

Pramogų verslo moterys neištvėrė – išrėžė tiesą apie merginų ir turtingų vyrų draugystes

,,Aš puikiai suprantu tuos vyrus, kurie dairosi į daug jaunesnes. Aš, pavyzdžiui, irgi norėčiau jauno gražaus vyro, bet suprantu, kad laikas eina. Vyrai irgi nori to jauno medaus palaižyti, bet juk merginai lovoje geriau su jaunu gražiu, negu su senu raukšlėtu. Aš net jaunystėje negalėdavau pažiūrėti į daug vyresnius vyrus, man buvo šlykštu“, – tokiais žodžiais dainininkė Vitalija Katunskytė išreiškė savo nuomonę apie pastarųjų metų tendenciją jaunoms gražuolėms poruotis su gerokai vyresniais turtingais vyrais. Jau šįvakar žiūrimiausios televizijos TV3 laidoje ,,Žvaigždžių dešimtukas“ šia tema kalbės ir žinomos merginos, moterys, ir patys garsūs brandūs vyrai.

,,Spaudimas yra didžiulis. Daug kas vadina mane stipria, nes man tikrai teko nemažai atlaikyti, kai pradėjau draugauti su Andrium. Tiesiai į akis niekas nėra nieko bloga pasakęs, tik komentaruose visi drąsūs. O aš nesijaučiu padariusi nieko bloga, todėl neprivalau teisintis, – sako Monika Šedžiuvienė apie savo meilę Andriui Šedžiui, vyresnį už Moniką 16 metų. – Jis nėra kažkoks pensiją gaunantis žmogus, mes ir į klubus kartu nueinam, ir televizorių kartu mielai pažiūrim, taigi dėl amžiaus skirtumo problemų nėra.“

Kitos jaunos gražuolės prisipažino, kad nenorėtų gerokai vyresnio vyro. ,,Jeigu vyrui patinka gerokai jaunesnės, tai, kai labai jauna partnerė taps vyresnė, jam vis vien reikės dvidešimtmetės“, – įsitikinusi grupės ,,Naujosios pupytės“ narė Vita Jakutienė.

O štai projekto „Romeo ir Džiuljeta“ dalyvė Liepa Mondeikaitė nespjauna į žilagalvius: ,,Jeigu vyras man patiktų, mokėtų rodyti dėmesį, mane sužavėtų, manau, didesnis amžiaus skirtumas nebūtų kliūtis meilei ir draugystei.“ Jai antrina dainininkė, „Chorų karų“ generolė Asta Pilypaitė: ,,Pažįstu ne vieną porą, kur vyras yra net keliasdešimt metų vyresnis už žmoną, jie puikiai sutaria, nes taip, kaip moterį, kuriai yra 30, myli jos 60-metis vyras, joks vienmetis galbūt nesugebės mylėti ir branginti.“

,,Vyrai nori mylėti, būti mylimi ir sulaukę brandaus amžiaus. Jeigu jie bando savo gerokai jaunesnę princesę sužavėti brangiomis dovanomis ar kelionėmis, tai yra tik jos reikalas, ar ji atstums tą vyrą dėl to, kad jis gerokai vyresnis, ar vis dėlto susigundys pinigais ir bandys tą meilę ar bent pagarbą ,,užsiauginti“, – sako dainininkė Ingrida Kazlauskaitė.

,,Yra tokių porų nemažai, kur vyras turi daug jaunesnę moterį, bet viešumoje su ja nesirodo. Jis ją išlaiko, ji turi kitų vyrų, o jis – šeimą. Tai tarsi verslas“, – mano dainininkas Tomas Augulis.

,,Gerai, jeigu vyras, susiradęs jauną žmoną, bando išlikti jaunatviškas. Bet yra baisu, kai jauna moteris pradeda derintis prie to vyro ir ,,subobėja“. O dar baisiau, kai jie eina į viešumą, pasakoja, kaip myli vienas kitą, o po mėnesio skiriasi ir vyrai sugrįžta pas savo žmonas“, – piktinasi baleto primarijus Nerijus Juška.

Visa tiesa apie meilę iš išskaičiavimo ir tikrus jaunų gražuolių jausmus žilagalviams turtuoliams jau šį, pirmadienio, vakarą 20.30 val. žiūrimiausios televizijos TV3 laidoje ,,Žvaigždžių dešimtukas“.

carvertical VIN patikra

Parašykite komentarą