TV laidos

Martynas Starkus: „Kitiems atrodo, kad aš nuolat keliauju ir namo grįžtu tik pasikeisti drabužių“

Žurnalistas, keliautojas, rašytojas, filmų kūrėjas Martynas Starkus įsitikinęs – jam gyvenime labai pasisekė, nes daro tai, kas jam patinka. Vienas pozityviausių Ingos Valinskienės pokalbių laidoje „Adomo obuolys“ – jau antradienį, 21.00 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.
„Inga, ant tavo sofutės jaučiuosi kaip pas psichologą, nors pas jį dar niekada nesu buvęs. Tikriausiai būtų nejauku apie itin asmeninius dalykus kalbėti su visiškai nepažįstamu žmogumi“, – prisėdęs pokalbiui su Inga prisipažino Martynas.
Televizijos žiūrovams M. Starkus – visad besišypsantis ir ramaus būdo. Toks jis, sako, ir namuose.
„Emocijas dažniausiai laikau savyje, nes jos niekur neveda. Galbūt kada nors susprogsiu nuo jų, kas žino… Stovėdamas prieš kameras būnu energingas, užsivedęs, o joms išsijungus dažniausiai nutylu ir ramiai išeinu namo“, – pasakojo Martynas.
Čia jo laukia laiminga šeima – žmona Kotryna ir dukrelės Elzė ir Mėta. Paklaustas, kaip mylimos moterys reaguoja į nuolatines jo keliones, žurnalistas nesutrinka – šeima jo kitokio ir nepažįsta, o žmona yra pasakiusi, kad kur kas geriau yra jį išleisti išvažiuoti, nei laikyti kenčiantį, uždarytą kaip paukštį narve.
„Iš žiniasklaidos atrodo, kad aš namo grįžtu tik pasikeisti drabužių, o visą kitą laiką būnu kelyje. Taip iš tiesų nėra. Džiaugiuosi, kad šeima palaiko, o mūsų su Kotryna santykius tai net veikia teigimai – įvyksta toks savotiškas „perkrovimas“, jausmų atsinaujinimas“, – teigė M. Starkus.
Apie Martyno ir jo kolegos Vytaro Radzevičiaus santykius galima būtų parašyti knygą. Jiedu kartu mokėsi, dirbo, daugelį metų žaidžia futbolą.
„Mes sueiname kaip du krumpliaračiai, kaip sutuoktiniai. Tai ypač svarbu kelionėse. Visiems patariu nevažiuoti į ilgas keliones su nepažįstamais žmonėmis. Tai tikrai nėra paprasta. Reikia kantrybės, humoro jausmo. Mums su Vytaru tai kažkaip išeina“, – vardijo keliautojas.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą