TV laidos

Garsus santykių ekspertas atskleidė, ką daryti, kad vyras niekada neišduotų

Žinomas lektorius, asmeninio efektyvumo treneris Darius Ražauskas atskleidė svarbiausias taisykles, kurių laikantis antroji pusė nė nesusimąstys apie neištikimybę. Pasak garsaus santykių eksperto egzistuoja svarbūs elgesio modeliai, kuriuos turėtų įsisavinti kiekvienas.
„Atlikta daugybė tyrimų, kurie labai tiksliai nusako, kiek procentų žmonių yra neištikimi. Labai šokiruojanti informacija, tačiau jeigu kalbėsime apie vyrus, statistika rodo, kad kuo vyras vyresnis, tuo didesnė tikimybė, kad jis taps neištikimu. Su moterimis yra atvirkščiai. Jos būna neištikimesnės už vyrus nuo dvidešimties iki trisdešimties metų amžiaus. Apskritai kalbant neištikimybė paliečia apie penkiasdešimt procentų porų“, – laidoje „Ant bangos“ pasakoja D. Ražauskas.
Pasak santykių eksperto, jam tenka konsultuoti nemažai garsių porų, kurios stovi ties skyrybų slenksčiu: „Apskritai žinomi žmonės turi didžiulę įtaką. Jų viešos skyrybos, neištikimybė, kaip blogas pavyzdys paliečia daugybę žmonių. Tai tarsi reklama. Yra įrodyta, kad pati efektyviausia reklama – matoma ekrane. Ji labiau veikia žmones, nei gyvi pavyzdžiai.“
Tačiau anot saviugdos trenerio egzistuoja keletas būdų, kurių laikantis, antroji pusė nė nesusimąstys ieškoti naujo partnerio: „Įvardinsiu pačius svarbiausius. Tiesa, vyrams ir moterims galioja skirtingos taisyklės. Kadangi jų mąstymo modeliai skirtingi, reikia ir skirtingų elgsenos būdų. Viena iš taisyklių vyrams – būtina daryti siurprizus. Moterys tai labai vertina. Ir tai reikia daryti be jokių progų. Moterys turėtų prisiminti, kad vyrams jos privalo atstoti keturis moterų tipus: žmonos, sesers, mamos ir meilužės. Ir tai turi daryti priklausomai nuo esamos situacijos.“
Visos paslaptys – kada tuoktis, kaip tapti geriausių partneriu santykiuose, kaip išvengti neištikimybės ir ką daryti jeigu jus išduoda – laidoje „Ant bangos“, trečiadienį, 21:00 val., per „Lietuvos ryto“ televiziją.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą