TV laidos

Mantas Katleris papasakojo apie humoristo karjeros pradžią: „Gaudavau 1 000 litų per mėnesį ir galvojau, kad esu turtingesnis už savo tėvus“

Jaunosios kartos humoristas Mantas Katleris kažkada svajojo dirbti direktoriaus pavaduotoju – dėl įtakos, pareigybių svarbos ir, žinoma, pinigų. Ir nors dar mokykloje jis pradėjo domėtis anekdotams alternatyviu humoru, studijuoti ryžosi transporto vadybą.
„Mama visą vaikystę kalė į galvą, kad reikia gerai mokytis. Ilgai tikėjau, kad kuo geriau mokysiuos, tuo daugiau pinigų bus. Tikėjau iki antro kurso, kol nenustojau mokytis. Mano planas buvo uždirbti 5 000 litų per mėnesį, o fiksuotos pajamos buvo mano svajonė“, – laidoje „Adomo obuolys“ pasakojo M. Katleris.
Ingos Valinskienės ir M. Katlerio pokalbis jau antradienį, 21.00 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.
Baigęs studijas, Mantas kurį laiką dirbo transporto vadybininku, tačiau greitai suprato, kad nenori būti problemų sprendimo „žaibolaidžiu“, nuolat prisiimti atsakomybę dėl svetimų klaidų. Juo labiau, ir humoristo karjera jau buvo pradėjusi įsisiūbuoti.
„Būdamas 16-os paprašiau draugų nebepasakoti man anekdotų, nes jie man nepatinka ir juokdavausi tik per prievartą. Ieškojau kitos humoro formos ir radau ją studentiškais laikais išvažiavęs į JAV ir pamatęs „Stand-up comedy“ žanrą“, – pasakojo M. Katleris.
Grįžęs į Lietuvą, Mantas nusiuntė savo anketą į „Humoro klubą“.
„Puikiai suprantu, kad yra daugybė už mane juokingesnių žmonių. Tiesiog aš gana greit pagavau principą, ko reikia šiam žanrui, kaip jis turi atrodyti ir skambėti scenoje. Net ir pati pradžia buvo labai laiminga – gavom ne tik dėmesio, bet ir daug pinigų. Per mėnesį gaudavau 1 000 litų ir jaučiausi, kad esu turtingesnis už savo tėvus“, – juokėsi Mantas.
Apie naujus namus, mylimąją Aistę, su kuria netrukus kurs šeimą, žlugusį kebabų verslą ir kodėl M. Katleris pavargsta net nuo draugų – jau antradienį „Adomo obuolyje“.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą