Kino filmai

Filmui „Pasakiškai turtingi“ sėkmė buvo garantuota: štai kodėl nesulaukus premjeros jau kuriamas tęsinys

Jau šį savaitgalį Lietuvos kino teatruose įvyks itin laukiamos romantinės komedijos „Pasakiškai turtingi“ premjera. Filmas dar iki pasirodymo sulaukė daugybės komplimentų, jų negaili ir kino kritikai: svetainėje „Rotten Tomatoes“ dar visai neseniai filmas buvo įvertintas 100 proc. kritikų teigiamų atsiliepimų reitingu. Dabar pranešama, jog kompanija „Warner Bros.“ kuria juostos tęsinį, o jo pagrindu taps antroji rašytojo Kevino Kwano knyga „China Rich Girlfriend“.

Kol kas dar nepatvirtintais duomenimis, romantinės komedijos režisieriumi ir scenarijaus autoriais pasirinkti tie patys profesionalai, kurie kūrė „Pasakiškai turtingus“. Bėda tik ta, jog režisierius Jon M. Chu jau pradėjęs kitą naują filmą, todėl tęsinio gali tekti palaukti.

„O laukti tikrai verta, nes „Pasakiškai turtingi“ pagerino pastarųjų metų romantinių komedijų rekordus ir per premjerinį savaitgalį uždirbo net kelias dešimtis milijonų dolerių. Tai didžiulis Holivudo žingsnis pirmyn, nes žiūrovų gausa ir geri atsiliepimai įrodė, jog pasauliui reikia naujų žvaigždžių ir jos nebūtinai turi buti gimusios JAV“, – sako filmo platintojai.

„Pasakiškai turtingų“ su nekantrumu laukė visas pasaulis: ne tik dėl to, kad filmas leidžia pro rakto skylutę pažvelgti į turtuolių gyvenimus, bet ir dėl to, jog juosta jau sukėlė didžiules audras pasaulinėje kino industrijoje. Tai pirmoji didelio biudžeto juosta, apskriejusi pasaulį po 25 metų pertraukos, kurioje beveik visi vaidmenys atiteko Azijos aktoriams.

„Pasakiškai turtingi“ pasakoja dviejų jaunų įsimylėjėlių Reičel ir Niko istoriją. Iš pirmo žvilgsnio ji niekuo neypatinga: Reičel – Niujorko universiteto ekonomikos dėstytoja, kuriai žadama puiki karjera. Nikas – tame pačiame universitete dėstantis istorijos profesorius. Reičel gimusi Niujorke, Niko šeima tebegyvena Singapūre.

Abu jauni, ryžtingai siekiantys savo tikslų ir besimėgaujantys vienas kito meile. Vis tik yra viena mažytė detalė, kurios Reičel nežino – Niko šeima yra viena turtingiausių Azijoje. Vengdamas bereikalingo dėmesio, vaikinas nuo aplinkinių šią detalę slepia. Todėl Nikui paprašius kartu vykti į geriausio jo draugo vestuves gimtinėje, Reičel laukia daugybė netikėtumų…švelniai pasakius.

Nuvykus į Singapūrą, mergina netenka žado tiesiogine ta žodžio prasme. Tokios prabangos ji ne tik kad neįsivaizdavo – ji net negalvojo, kad tokia įmanoma. Atsigavusi nuo pirminio šoko, Reičel netrukus susiduria su kita problema. Valdinga ir savo nuomonę visais klausimais turinti Niko motina Eleanora (akt. Michelle Yeoh) atvirai pareiškia, kad Reičel jos sūnui – per prasta. Lyg to būtų maža, vestuvėse Niką tarsi bitės medų apspinta gražiausios Azijos moterys, trokštančios tapti jo žmona. Reičel teks atsispirti aplinkinių spaudimui, nugalėti savus kompleksus ir pakovoti dėl savo laimės.

Abejingų nepaliksianti ir kritikų išliaupsinta istorija „Pasakiškai turtingi“ į Lietuvos kino teatrų ekranus atkeliauja jau šį savaitgalį, rugpjūčio 31 dieną.

Filmo anonsas: https://youtu.be/4phbJESSpcU

Embed kodas:

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą