TV laidos

Alfas Ivanauskas su Gabriele Martirosianaite pristato naują laidą: „Bus sugriautas kulinarinių laidų formatas“

Ne vieną sezoną dovanoję kulinarinius triukus ir pasakoję, kaip visiems gerai pažįstamus patiekalus pristatyti nauju amplua ir susirinkti susižavėjusius žvilgsnius, šį sezoną „Virtuvės mitų griovėjai“ su Alfu Ivanausku pristato naują laidą – „Kulinarinis detektyvas“.
Kur detektyvas, ten ir intrigos – tik šįkart jos virs dėl skonio! Laidos vedėjai ir dalyviai aiškinsis, ko reikia gaminant patiekalus, kad jiems neliktų abejingų, taip pat netrūks naujų pažinčių ir skanių pokalbių. Tiesa, didžiausia šio sezono intriga – A. Ivanauskui kompaniją laidoje palaikysianti TV ir radijo laidų vedėja Gabrielė Martirosianaitė.
„Darbas televizijoje man tuo ir žavus – nuolat kintantis, kupinas adrenalino, naujų žmonių ir išbandymų. Gali atrodyti, kad aš visiškai negaminu, tačiau tai daryti labai mėgstu. Tai dar viena sritis, kuri gali tapti puikiu tramplynu į atsipalaidavimą, aišku reikia pernelyg neužsižaisti – penkių valandų receptų nesirenku. Drąsiai galiu pasakyti, kad maisto gaminimas man – tam tikra meditacija. Todėl labai džiaugiuosi, kad nuo šiol galėsiu medituoti ir prieš kamerą“, – šypsosi G. Martirosianaitė.
„Ši laida bus apie visą gyvenimą mus lydintį kulinarinį detektyvą. Kai labai dažnai mums pavyksta tam tikri patiekalai ir receptai, o kartais mes nesuprantame, ką tokio blogo padarėm, kad tešla ne taip iškilo ar picos padas ne toks traškus. Mūsų tikslas – linksmai ir nuotaikingai kiekvienoje laidoje išnarplioti tam tikrą detektyvą apie skirtingą patiekalą ir žiūrovams pateikti įrodymus, ką reikia daryti, kad jūsų patiekalas būtų visuomet puikus“, – sako A. Ivanauskas.
Jis užsimena, kad šį sezoną bus sugriautas tradicinis kulinarinės laidos formatas. Tačiau, kaip viskas atrodys, paaiškės prasidėjus naujam televizijos sezonui. „Mokyklą baigiau prieš daugiau nei penkiolika metų, todėl man rudens sezonas visuomet asocijuojasi su Rugsėjo 1-ąja, o dabar mokyklos vietą užėmė televizija. Tai jeigu prieš mokyklą prisipirkdavau naujų sąsiuvinių, parkerių, flomasterių ir liniuočių, tai šiuo metu baigiu pildyti visas kulinarinių rakandų atsargas ir nekantrauju kartu su Gabriele pradėti eiti į naują klasę, kuri vadinasi „Kulinarinis detektyvas“, – nekantrauja Alfas.
Jam antrina ir G. Martirosianaitė: „Šį kartą ir aš nekantrauju! Su Alfu draugaujame beveik dešimt metų, labai smalsu, kaip pavyks draugystę perkelti į darbinę aplinką, ką sukursime drauge. Jaudinuosi lyg prieš egzaminą, bet esu jam pasiruošusi!“

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą