Kino filmai

Ką slepia netrukus kino teatruose pasirodysiančio filmo „Shazam!“ pavadinimas?

Jau šį penktadienį Lietuvos kino teatruose spartuoja visame pasaulyje itin laukiamas superherojų žanro filmas “Shazam!”. Puslapyje „Rottentomatoes.com“ net 93 procentus teigiamų kritikų recenzijų sulaukusios juostos pavadinimas gali pasirodyti labai keistas lietuvio ausiai, tačiau jis turi paslaptį, kurios daugelis greičiausiai net nežino.

Filme gerokai nuskils keturiolikmečiui Biliui Batsonui – jam tereikia ištarti „Shazam!“ ir jis virsta superherojumi. Bilio gyvenimas apvirsta aukštyn kojom. Tiesa, nors naujasis jo kūnas yra suaugusiojo, vidumi Bilis ir toliau išlieka tokiu pat keturiolikmečiu berniuku. O tai reiškia, kad visos naujai įgytos supergalios ir kiekvienos jų išbandymas Biliui visų pirma reiškia beprotiškai smagų nuotykį – juk jis dabar yra super stiprus, gali skraidyti, tiesiog iš rankų šaudyti žaibais ir t.t.

Tačiau smagumai baigiasi, kuomet piktadarys Sivana ima grasinti sunaikinti viską, kas Biliui staiga tapo svarbu: naujai atrastą šeimą bei draugus.

Taigi dabar jau žinote, kad “Shazam!” yra stebuklingas filme vartojams žodis, tačiau ir tai dar ne viskas. “Shazam” yra akronimas, kurio kiekviena raidė reiškia mitinę būtybę ir iš jo paveldėtą superjėgą. S – Saliamoną, H – Heraklį, A – Atlantą, Z – Dzeusą (angl. Zeus), A – Achilą ir M – Merkurijų. Sudėjus jų visų jėgas, išmintį, drąsą, greitį ir susipažįstame su nauju superherojumi Shazamu.

Filmą sukūrė tikra profesionalų komanda. Režisierius Davidas F. Sandbergas savo vietą tarp Holivudo geriausių išsikovojo sukūręs siaubo filmą „Anabelė 2“, o prodiuseris Peteris Safranas neseniai triumfavo su rekordus gerinusiu „Akvamenu“. Dar kino teatruose nepasirodžius juostai, kūrėjai jau kalba ir apie filmo tęsinį.

Kaip baigsis ši istorija ir kuo ji taip sužavėjo viso pasaulio kino kritikus pamatysime jau nuo šio penktadienio fantastinių nuotykių kupinoje juostoje „Shazam!“.

Filmo anonsas: https://youtu.be/fbS_TvTaUp0

Embed kodas:

Parašykite komentarą