Kino filmai

Kodėl filmavimąsi trileryje „22-oji mylia“ Markas Wahlbergas prisimins visą gyvenimą?

Visiems, pasiilgusiems veiksmo, kino teatrai turi puikią žinią – į didžiuosius ekranus trileryje „22-oji mylia“ jau nuo šiandien grįžta Markas Wahlbergas. Tai jau ketvirtas bendras M. Wahlbergo ir režisieriaus Peterio Bergo darbas po „Oskarui“ nominuoto filmo „Išlikęs gyvas“ bei juostų „Liepsnojantis horizontas“ ir „Patriotų diena“. Interviu prieš premjerą aktorius atskleidė, kokių išbandymų jam teko patirti besiruošiant filmavimams ir kodėl taip džiaugiasi, jog „22-oji mylia“ jau pasiekė kino teatrus.

M. Wahlbergas šiuo metu bando išnaudoti kiekvieną savo šlovės minutę ir per metus nusifilmuoja mažiausiai viename filme. Tačiau nėra daug tokių, kurie reikalauja itin sudėtingų išbandymų, o šis trileris tapo tokiu, kurio kūrimą aktorius dar ilgai prisimins. Štai, ką atskleidė 47-erių žvaigždė:

– Tuomet, kai vyksdavo filmavimai, kasdien jam tekdavo keltis 1:30 val. ryto. Tad galima nesunkiai paskaičiuoti, kada M. Wahlbergas ėjo miegoti, nes vyras pasakoja, kad jam yra labai svarbu kasdien išmiegoti ne trumpiau nei aštuonias valandas.

– Prieš premjerą, kuomet buvo imamas interviu, M. Wahlbergo diena atrodė taip: kėlėsi 6:30 val, tuomet vyko treniruotė, vėliau žaidė golfą, tada laikas maldoms ir valanda skaitymui. Darbe pasirdė 10 val. ryto, per pietų pertrauką viešbutyje, kur tuomet buvo apsigyvenęs, vėl lankėsi koplytėlėje, kur vyko pamaldos. Po to lėkė namo padėti žmonai su jų keturiomis atžalomis. „Viską gali spėti, jei gyveni „švarų“ gyvenimą“, – sako aktorius.

– Jis neslepia, kad daug ką patiki asistentams, todėl paprastų ir kasdienių darbų nedirba.

– Režisierių P. Bergą aktorius laiko kone broliu: „Mes tikrai mokame vienas iš kito išgauti geriausia, ką tik galime“.

– Kaip tikras brolis, P. Bergas mėgsta kankinti M. Wahlbergą. Jis sugalvojo, jog aktorius šiame filme turi būti itin lieknos figūros su kuo mažiau raumenų, tačiau sportiškas. „Penkis mėnesius treniravausi kaip koks išprotėjęs, o man net neleido parodyti tobulo pilvo preso“, – juokiasi Holivudo žvaigždė.

– „Negana to, jis sugalvojo parašyti puslapio ilgio monologus, kuriuos turėjau išmokti mintinai. Aš jums sakau, P. Bergas – tikras antžmogis“, – sako M. Wahlbergas.

– Visą laiką, kuomet vyko filmavimai, su šeima aktorius bendravo tik per „FaceTime“ programėlę. “Todėl taip neapsakomai džiaugiuosi, kad viskas baigėsi ir viską, dėl ko taip stengiausi, pamatysite kino teatruose”, – sako aktorius.

Trileris „22-oji mylia“ pasakos apie ypatingai slapto elitinio CŽV padalinio karį Džeimsą Silvą (jį ir įkūnyja aktorius M. Wahlbergas), kuris gauna užduotį ištirti trijų kolegų žūtį Indonezijoje. Kartu su jaunesne kolege Sem (akt. Ronda Rousey) atvykęs į paskirties vietą, Džeimsas su ten jau laukiančia komanda imasi darbo.

Jiems į pagalbą netikėtai ateina vietos nusikaltėlių persekiojamas vietos policijos leitenantas Li Nooras (akt. Iko Uwais‘as). Susiradęs Džeimsą, mainais į apsaugą ir išgabenimą iš šalies Li pažada jam informaciją apie nužudytus CŽV karius. Suderinęs detales su vadovybe, Džeimsas gauna naują užduotį: nugabenti vertingos informacijos turintį leitenantą į už 22 mylių nuo miesto esantį oro uostą, iš kurio Li bus išskraidintas iš Indonezijos. Tačiau už Li galvą paskiriama didžiulė premija, ir jį saugančio Džeimso Silvos komandai tenka stoti prieš tikrą jungtinę premijos ištroškusių ir prieš nieką sustoti nežadančių vietinių karių, policijos pareigūnų ir kriminalinių nusikaltėlių armiją.

Filmo anonsas: https://youtu.be/zXmdezZ0mEY

Embed kodas:

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą