Kino filmai

Į kino teatrus su trenksmu grįžta „Vyrai juodais drabužiais“: W. Smithą keičia Ch. Hemsworthas

Vos išgirdus pavadinimą „Vyrai juodais drabužiais“, iškart prieš akis iškyla Willo Smitho ir Tommy Lee Joneso duetas. Tačiau netrukus viskas pasikeis. Jau birželio 14 dieną į kino teatrus grįžtančios kultinės juostos ketvirtosios dalies istorijoje „Vyrai juodais drabužiais: pasaulinė grėsmė“ pamatysime būrį visiškai naujų herojų, kuriuos didžiuosiuose ekranuose įkūnys Holivudo žvaigždės Chrisas Hemsworthas, Liamas Neesonas, Emma Thompson bei Thessa Thompson.

„Buvau vienas didžiausių šių filmų gerbėjų, todėl nekantravau sužinoti, kas vyks toliau. Kai tik pasirodė pirmoji dalis, pamenu, visur vaikščiojau su saulės akiniais ir įsivaizdavau, kad galiu naikinti žmonėms prisiminimus. Dabar, panašu, atėjo mano eilė iš tikrųjų tapti „vyru juodais drabužiais“, – šypsosi Ch. Hemsworthas.

Pirmieji trys franšizės filmai uždirbo 1,6 mlrd. dolerių, tad tikimasi, kad ketvirtoji dalis žiūrovams patiks ne ką mažiau, nei pirmtakės.

„Vyrai juodais drabužiais: pasaulinė grėsmė“ prasideda nuo jaunos merginos (aktorė T. Thompson), vaikystėje pamačiusios kai ką nepamirštamo ir 20 metų ieškojusios už tai atsakingų žmonių juodais rūbais. Išklausiusi jos istorijos, MIB vadovė, agentė O (akt. Emma Thompson) nusprendžia suteikti merginai šansą ir išsiunčia šviežiai iškeptą agentę M į Vyrų juodais drabužiais padalinį Londone.

Ten ją pasitinka Londono skyriaus vadovas, Vyresnysis agentas T (akt. L. Neesonas). Suporavęs M su geriausiu savo agentu H (akt. Ch. Hemsworthas), T liepia jiems išsiaiškinti bene didžiausią istorijoje organizacijai kilusią grėsmę. Pasirodo, tarp Vyrų juodais drabužiais atsirado išdavikas, kuris ne tik sabotuoja organizacijos veiklą, bet ir kelia grėsmę visos Žemės, o galbūt ir Visatos išlikimui.

Filmo anonsas: https://youtu.be/cW0n6oL8K0k

Embed kodas:

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą