Namai

Vilniuje įrengs Vyšnių sodą, kviečia rinktis: lietuviškų ar japoniškų?

Sostinės Pilaitės rajone atsiras nauja patraukli žalioji erdvė – šalia aktyviai statomos „Vyšnių“ gyvenvietės atsikvėpti gamtos apsuptyje kvies Vyšnių sodas. Jį kurianti viena didžiausių šalyje NT plėtros bendrovių „Omberg group“ kviečia vilniečius pasirinkti: sode auginti lietuviškas ar japoniškas vyšnias.

„Japoniškos vyšnios pastaraisiais metais labai sparčiai populiarėja Lietuvoje ir tai – nenuostabu. Jos žydi įspūdingai ir pavasariais ryškiomis spalvomis praturtina mūsų kraštovaizdį.

Tačiau savų privalumų turi ir lietuviškos vyšnaitės. Jos taip pat labai dailiai žydi, nors pagrindinis jų turtas – uogos. Lietuvoje nuo seno auginami medžiai krauna saldžias ir raudonas vyšnias, tuo tarpu sakurų vaisiai – neskanūs.

Tad norime suteikti galimybę būsimiesiems sodo lankytojams pasirinkti patiems“, – teigia „Omberg group“ vadovė Dalia Andrulionienė.

Atiduoti savo balsą vilniečiai kviečiami „Omberg group“ paskyroje „Facebook“ socialiniame tinkle.

Gyvenimas parke

Vyšnių sodu taps didžiausia Vilniuje privati rekreacinė zona. Sodas naujosios „Vyšnių“ gyvenvietės naujakuriams žaliuos tiesiai po langais. Šiuo metu statomas antrasis mažaaukščių A++ energinės klasės pastatų kvartalo etapas. Pirmajame, kuris bus baigtas dar šiemet, įsikurs 180 šeimų.

Vos paskelbus pardavimus, „Vyšnios“ tapo vienu iš populiariausių projektų Pilaitėje. Pasak D. Andrulionienės, taip nutiko ne tik dėl šeimos poreikiams itin gerai pritaikyto projekto ypatybių, bet ir dėl galimybės gyventi parke.

„Gyvenvietė yra kuriama labai patogioje Pilaitės vietoje, užtikrindama greitą susisiekimą su miesto centrine dalimi, tačiau iš trijų pusių ją supantis šilas, Vyšnių sodas, kuria privatumą, ramybę ir galimybę gyventi gamtos apsuptyje“, – sako D. Andrulionienė.

„Omberg group“ sutvarkys „Vyšnias“ supantį šilą, įrengs jame pasivaikščiojimo takus, tiltelius virš vandens telkinių bei kitą parko infrastruktūrą. O tarp mažaaukščių namų žydės vyšnios.

„Gyvenimas šalia gamtos jau ne vienerius metus išlieka tarp pagrindinių naujakurių pageidavimų. Tačiau tuo pat metu vilniečiai nori gyventi ir mieste, kad galėtų patogiai pasiekti darbo vietą, mokyklas ar darželius bei pramogas.

Todėl žaliųjų zonų kūrimas mieste yra geriausias sprendimas kuriant naujus projektus. Tam ieškome įvairių sprendimų. „Vyšniose“ kuriame Vyšnių sodą, kitame savo projekte „Skylum“ – žalias stogų terasas“, – teigia „Omberg group“ vadovė.

Projekto „Vyšnios“ antrojo etapo 85 proc. baigtumą planuojama pasiekti šių metų rudenį, o 100 proc. baigtumą – kitų metų vasarą. Iš viso projekte numatomi 5 statybų etapai, kuriuose iškils daugiau nei 14 pastatų su 650 naujų butų.

Apie „Omberg group“

„Omberg group“ yra viena iš didžiausių NT plėtros bendrovių Lietuvoje.  Šiuo metu, bendradarbiaudama su atvirojo tipo informuotiems investuotojams skirtu investiciniu fondu UAB „Šiaurės Europos investicinis fondas“ ir uždarojo tipo informuotiems investuotojams skirtu investiciniu fondu „North Europe Real Estate Development Fund“, „Omberg group“ sostinėje plėtoja daugiabučių projektus „Skylum“, „Bajorų lajos“  ir „Vyšnios“.

Pranešimą paskelbė: Matas Žutautas, UAB „coagency”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą