Meilė

Vestuvinių žiedų klasika

Vestuvinių žiedų klasika visada išliks nuostabi ir nepakeičiama. Žiedų paviršius blizgus arba matinis, su faktūra be faktūros, geltono, raudono ar balto aukso. Klasikiniai žiedai yra paprasto dizaino, bet visada madingi, jeigu norėsite išskirtinio varianto, gali būti puošti deimantais ar kitais brangakmeniais. Jaunavedžiai dažnai pageidauja išgraviruoti asmeninį simbolį arba žodžius, kurie primintų jų nuostabias akimirkas.

Nuo ko pradėti vestuvinių žiedų pasirinkimą?

Pradedant rinktis vestuvinius žiedus, reikėtų apsispręsti, ar žiedai turi derėti tarpusavyje ar bus skirtingų dizainų, ar norite klasikinių,  modernių ar išskirtinio dizaino ir kokios aukso spalvos. Auksiniai vestuviniai žiedai gali būti geltono, raudono arba balto aukso, o žiedai pagaminti iš platinos bus dvigubai sunkesni už auksinius, tačiau  bus tobulai baltos spalvos. Jeigu norėsite išskirtinio dizaino, dizaineriai jums gali sukurti individualius modelius. Deimantai laikomi tvirčiausiais akmenimis ir patys prabangiausi.  Apsispręskite ir dėl žiedų pločio, siauresnių ar platesnių norėsite, derinkite prie rankos pirštų, vyrai renkasi platesnius žiedus, moterys- siauresnius, tradicinis  vyriško žiedo plotis yra 4-5 mm., o moteriško 3-4mm. Moterys dažniausiai vestuvinį žiedą nešioja kartu su sužadėtuvių žiedu, todėl reiktų pasimatuoti juos abu kartu  ir įvertinti tinkamiausią variantą. Renkantis žiedus, svarbu pasirinkti tinkamą komforto zoną, rinktis galima iš dviejų  variantų: vidinė rėmelio pusė lygi arba vidinė rėmelio pusė išgaubta. Jeigu jūsų pirštas nėra visiškai taisyklingos formos, ties sąnariu išplatėja, rinkites žiedą su išgaubimu, jei jūsų pirštas taisyklingos formos, jums gali tikti žiedas su lygiu vidaus paviršiumi. Dažniausiai žiedai gaminami su minimalia komforto zona, tuomet galimi įvairūs pasirinkimai, idealu bus, jei nešiojant žiedą jo nejausite. Vestuviniai žiedai bus nešiojami visą gyvenimą, todėl neskubėkite ir išsirinkite tinkamiausius.

Modernūs vestuviniai žiedai

Modernūs vestuviniai žiedai gali būti gaminami iš kelių aukso spalvų, puošti vienu ar keliais nedideliais briliantais, populiarūs tiek vienspalvio, tiek iš dviejų ar net trijų aukso spalvų žiedai. Žiede inkrusttuojama norimo brangakmenio akutė arba rėmelyje išraižomas pageidaujamas raštas ar ornamentas.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą