Meilė

Kaip atsigauti po skyrybų?

Išsiskyrimas su artimu žmogumi dažnai yra lydimas streso, liūdesio ir nevilties. Tai visiškai normalu – psichologai skyrybas prilygina gedulo skausmui. Kaip lengviau išgyventi šią būseną ir įgyti stiprybės pradėti gyvenimą iš naujo? Atsakymus skaitykite šiame tekste.

Apribokite kontaktą su ex

Jei neprivalote bendrauti su buvusiu partneriu, neturite bendrų vaikų, apribokite bet kokį kontaktą – užblokuokite jo telefono numerį, socialinių tinklų paskyras, išmeskite visus su šiuo žmogumi susijusius daiktus, paslėpkite nuotraukas. Šis patarimas gali pasirodyti sunkus iš pirmo žvilgsnio, bet ilgalaikėje perspektyvoje padės greičiau atsiriboti ir pamiršti šį žmogų.

Neslopinkite savo jausmų

Suvokite, jog tai ką šiuo metu jaučiate: liūdesį, pyktį, nerimą, baimę ir tt. yra visiškai normalu. Neslėpkite savo emocijų ir nebandykite apsimesti, jog nieko neįvyko – užslopintos emocijos kenkia sveikatai ir dažnai prasiveržia netinkamiausiu metu. Skirkite laiko savo jausmams: išsiverkite, liūdėkite, parašykite ex piktą laišką ir jį sudeginkite – paleidę emocijas, pajausite palengvėjimą.

Skirkite laiko sau

Dabar pats laikas pasirūpinti savimi – skirkite daugiau dėmesio savo išvaizdai ir savijautai. Galbūt geriau pasijauti padės apsilankymas grožio salone, nauja šukuosena ar aprangos stilius? Taip pat daugumai tiek fiziškai, tiek emociškai geriau pasijausti padeda sportas, gal pats laikas išbandyti treniruoklių salę, jogą ar šokius?

Nepulkite iš karto į naujus santykius

Duokite sau laiko išgedėti, atsigauti ir pagyti. Nauji santykiai, dar neatsigavus po skyrybų, gali atnešti daugiau žalos, nei naudos. Žinoma, kūniškų malonumų atsisakyti neverta – dabar pats laikas geriau pažinti savo kūną per masturbaciją, apsilankyti erotinių prekių parduotuvėje, įsigyti naują vibratorių ar kitą intymų žaisliuką.

Skyrybos – tai sudėtingas procesas, galintis atnešti įvairių emocijų ir jausmų. Verta atminti – kad ir kaip prastai jaučiatės šiuo metu, padėtis su laiku tik gerės ir netrukus vėl galėsite mėgautis gyvenimu.

NaudotosKnygos.lt