Įvairenybės

Tinkama profesija pagal veidoskaitą

Tikriausiai net neįtarėte, kad jums tinkama profesija gali būti tiesiog „parašyta“ ant jūsų veido. Tą padaryti jums padės tVeidas veidoskaita. Kiekvienas veidas turi savo individualius bruožus. Netgi identiški dvyniai nėra visiškai identiški savo išvaizda, nes turi tam tikrų skirtumų. Tereikia mokėti skaityti, analizuoti veidą.

Veido forma veidoskaitoje

Didelę reikšmę apie žmogaus savybes pasako jo veido forma. Veidoskaitoje ją nustatyti galima pasižiūrėjus į veidrodį ir atkreipti dėmesį į šiuos akcentus:

1. Jeigu veido plačiausia vieta yra kakta, tokiu atveju forma bus trapezoidas aukštyn. Jeigu plačiausia vieta – žandikaulis, tuomet forma yra trapezoidas žemyn.

Tuo atveju, jeigu plačiausia veido vieta yra skruostikaulis, tuomet tai atitiktų rombą. Jei visas veidas yra lygus ir plačiausios vietos net neturi, tokiu atveju tikėtina, kad tai kažkuri kita forma.

Jei veidas pailgas – tai forma gali būti stačiakampis ar ovalas. Tą konkrečiai nustatyti galima pagal plaukų augimo liniją ir žandikaulį. Jei plaukų augimo linija apvali, o veidas taip pat, tuomet tai bus ovalo forma. Jei plaukų augimo linija ir žandikaulio linijos yra tiesios, tuomet tai bus stačiakampis. Jei visos veido kraštinės tarsi lygios, t. y. aukštis ir plotis lygus, tuomet veidas yra kvadrato formos.

Darbo pobūdis pagal veido formą

Kai jau nustatysite savo veido formą, tuomet galima daryti išvadas, koks darbas jums tinka pagal savybes:

1. Kvadratas – galite būti puikus vadovas.

2. Stačiakampis – galite būti puikus pavaldinys ir komandos darbuotojas.

3. Ovalas – esate itin lankstus, pasižymite gerai vadybiniais gebėjimais ir jums lengva prisitaikyti prie bet kokios situacijos.

4. Rombas – jums tinka kūrybinė profesija, esate perfekcionistas, galite dirbti darbą, kuriame reikia smulkmeniškumo.

5. Trapezoidas žemyn – pasižymite diktatūriškumu, todėl tiktų jėgos struktūrų profesija, kur reikalinga naudoti fizinę jėgą, pvz. policija, kariuomenė.

6. Trapezoidas aukštyn – esate nestandartinio mąstymo, puikiai generuojate idėjas, galite ne tik mąstyti, bet ir imtis konkrečių, realių veiksmų.

Apibendrinimas

Veido analizė pasako labai daug apie kiekvieną žmogų ir galima nesunkiai sužinoti jo būdo savybes ir stipriąsias bei silpnąsias vietas. Veidoskaita – tai nėra kažkoks stebuklas, tai yra būdas suprasti ir daugiau sužinoti apie kitą žmogų bei patį save.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą