TV laidos

Tiesioginiai būrimo seansai – jau internete: sužinokite savo likimą

Jau nuo lapkričio 3 dienos interneto vartotojai turės unikalią galimybę ne tik klausti, bet ir gauti atsakymus į klausimus, kurie nedavė jiems ramybės kelis mėnesius, kelis metus, o gal net visą gyvenimą. Internetinė laida „Sužinok likimą“ įrodys, kad būrimas – ne pramanai, o išsami žmogaus likimo bei karmos diagnostika.

Naujienų ir pramogų portalo tv3.lt lankytojus kiekvieną antradienį nuo 11.00 val. išklausys ir konsultuos ilgametę patirtį sukaupusi žiniuonė Asirė. Ji realiu laiku lauks skambučių ir bus pasiruošusi suteikti neįkainojamą pagalbą – tokią, kokią jau suteikė šimtams viltį praradusių žmonių.

Savo srities profesionalė, ilgametę patirtį sukaupusi gydytoja Alvyda Užkuraitienė, žmonių vadinama žiniuone Asire, savo įžvalgomis jau spėjo nustebinti šimtus nusivylusių ir gyvenimo prasmę praradusių žmonių. Jų gretose – ir žinomi visuomenės veikėjai, politikai.

Gebėjimas pajausti be prisilietimo, suprasti be žodžių šios žiniuonės šeimoje keliauja iš kartos į kartą. Armėniško ir asiriško kraujo turinti gydytoja gebėjimus burti ir intuiciją paveldėjo iš savo šeimos. Jos tėvo asiro šaknys kilusios iš Mesopotamijos, kuri yra laikoma astrologijos bei būrimo ir aiškiaregystės lopšiu. Maža to, gydytojos Asirės močiutė žmones gydydavo rankomis, maldomis ir užkalbėjimais, teta būrė iš kavos tirščių, o pačiai Asirei labiausiai pakluso kortos.

Gal ir jūs turite klausimą, į kurį negalite atsakyti? Gal kažkas neduoda ramybės? Galbūt išbandėte viską ir vis tiek likote akligatvyje? Laida „Sužinok likimą“ suteiks išskirtinę galimybę rasti išeitį.

Nuo lapkričio 3 dienos bus galima ne tik tiesiogiai stebėti, kaip atsakingai ir profesionaliai žiniuonė Asirė dalina patarimus ir suteikia pagalbą jos prašantiems, bet ir patiems tai pajausti. Girdėdami kitų žmonių istorijas galima pažinti ir dalį savęs, o tuo tarpu savyje ieškoti to, dėl ko nerimsta svetimos sielos.

Kiekvieną antradienį nuo 11.00 val. tv3.lt tiesioginės transliacijos metu bus galima sužinoti savo likimą. Asirė tiesiogiai iš specialiai įrengtos studijos ištisą valandą atsakinės į skambinantiesiems rūpimus klausimus.

Skambučiai – nemokami. Specialus numeris, kuriuo paskambinus bus galima kalbėtis su žiniuone, bus atskleistas prieš pat tiesioginę transliaciją. Pirmasis „Sužinok likimą“ seansas – jau lapkričio 3 dieną, 11.00 val.

Daugiau apie laidą „Sužinok likimą“: www.tv3.lt/rubrika/naujienos/suzinok-likima

„Sužinok savo likimą“ – antradieniais 11.00 val. tiesiogiai per tv3.lt!

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą