TV laidos

Programuotojas „X Faktoriaus“ teisėjų širdis pavergė išskirtiniu balsu: „Tu turi dovaną“

Sekmadienį 19.30 val. TV3 žiūrovus prie ekranų ir vėl kvies populiariausias šalyje televizijos projektas „X Faktorius“. Scenoje pasirodysiantys dalyviai vėl stebins savo įvaizdžiais, bendravimu, charizma ir, žinoma, balsais.

TNS LT duomenimis, „X Faktoriaus“ populiarumas auga kaip ant mielių. Nuo premjerinės laidos iki šio sekmadienio laidos reitingas išaugo 36% procentais. Spalio mėnesį „X Faktorius“ – laida nr. 1. Pastarąjį sekmadienį projektą pasižiūrėjo daugiau nei 688 000 žiūrovų.

Sekmadienį TV3 muzikos projektą rinkosi 28,7 proc. žiūrovų, o artimiausio konkurento tuo metu rodytą programą – tik 22,5 proc. Dar didesnis atotrūkis finansiškai aktyvioje auditorijoje: „X Faktorių“ stebėjo net 44,5 proc., o jo artimiausią konkurentą – vos 17,2 proc.

Naujausioje laidoje vieną įsimintiniausių pasirodymų surengs Jonatanas Kazlauskas. Vilnietis turi ne tik išskirtinį vardą, bet ir išskirtinį talentą.

„Mano vardas reiškia „Dievo duotas““, – pasakos Jonatanas, studijuojantis programavimą. Ši veikla – vaikino hobis. „Mano tėvas programuotojas. Žiūrint į ateitį, tai geri pinigai“, – profesijos pasirinkimo privalumus aiškina „X Faktoriaus“ dalyvis. Pirmąjį milijoną vaikinas planuoja užsidirbti iš savo sukurtos programos, kuri bus susijusi su muzika.

Iš kitų dalyvių Jonatanas išsiskiria savo stilinga išvaizda: scenoje jis pasirodys vilkėdamas jaukų megztinį, nosį pabalnojęs madingais akiniais, stilingai sušiauštais plaukais ir kukliai besišypsodamas.

„X Faktoriaus“ scenoje vaikinas atliks Gary Jules dainą „Mad World“. Jonatano pasirodymas patiks tiek teisėjams, tiek publikai. Vos projekto dalyviui uždainavus, pasigirs palaikantys plojimai.

„Į scena ateina vienas žmogus. Kai jis išsižioja, aš pradedu girdėti kitą žmogų. Tai tu esi vienas iš tų žmonių. Balso tembras nuostabus, aš esu apakęs“, – vaikino pasirodymą komentuos Saulius Prūsaitis.

„Visi yra teisūs apie tavo išskirtinį balso tembrą, tai yra dovana. Tu esi super mielas vyriokas“, – pasirodymą komentuos Justė Arlauskaitė-Jazzu.

Jonatano pasirodymo „X Faktoriuje“ ištrauka: https://youtu.be/HvCcCZ2y_mk

Visą vaikino pasirodymą galėsite pamatyti jau sekmadienį, 19.30 val. tik per TV3!

„X Faktorius“ – sekmadieniais 19.30 val. per TV3!

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą