TV laidos

Kauno rajone gaminami kateriai skalauja ir Jungtinių Arabų Emyratų krantus

Nepriekaištinga kokybė, profesionalumas ir dėmesys detalėms. Ar tai sėkmingo verslo derinys? Šį šeštadienį, 16.30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją, „Kryptys LT“ akiratyje – pramoginių ir sportinių katerių gamintoja ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautinėje rinkoje.
Dainininkė, dizainerė ir žinoma socialinių tinklų influencerė Goda Alijeva lankysis Kauno rajone, Ilgakiemio kaime, kur jau daugiau nei 20 metų įvairius katerius kuria bei gamina lietuvių įmonė „Marex Boats“. Generalinį direktorių Saulių Pajarską tikrai galima vadinti vandens sporto entuziastu. Aktyvus buriuotojas, ne vienos Kuršių marių regatos laimėtojas, visada buvo ištikimas vandens stichijai, o aistra šiam sportui virto verslo idėja. Sauliaus pomėgis būriuoti neabejotinai davė naudos pradedant savo verslą, juk kai labai nori – dingsta baimės ir abejonės, imi rizikuoti.
Laivų pramonė Lietuvoje nebuvo išplitusi, todėl kurti laivų verslą buvo tikras iššūkis. Pašnekovas „Kryptys LT“ laidoje pasakoja, jog verslo pradžioje buvo visko, abejonių viską nutraukti, taip pat. Teko skaičiuoti kiekvieną centą, kiekvieną medžiagos gabalėlį, o kartą Naujuosius metus sutikti su makaronų patiekalais, tačiau Saulius nepasidavė. Verslininkas prisimena ir pirmosios valties gaminimo procesą: „Gulėjo didelis plastiko lapas, kurį kažkas sulenkė, o šis pasirodė panašus į valtį – taip valtys ir prasidėjo“.
Plečiantis verslui – pradėjo bendradarbiauti su norvegais ir įplaukė į tarptautinius vandenis. Šiandien įmonės ambicijos – išties nemažos. Verslas yra tarsi augantis organizmas, kuris nuolat keičiasi, o jo poreikiai auga. Dėmesys kiekvienai detalei, visų katerių testavimas ir įnoringiausių klientų norų pildymas atneša neįtikėtinų rezultatų. „Marex Boats“ pramoginiai kateriai pasiekia tolimiausius pasaulio kampelius, – tokius kaip Jungtinių Arabų Emyratų krantai.
Įmonės užsakomųjų jachtų klientų sąraše – ir Lietuvoje garsūs žmonės. Žiūrėkite laidoje „Kryptys LT“ lapkričio 23 d., šeštadienį, 16.30 val. per„Lietuvos ryto“ televiziją!
Visas laidos „Kryptys LT“ įsimintiniausias akimirkas sekite laidos vedėjos Godos Alijevos „Instagram“ paskyroje @godaalijeva.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą