TV laidos

UNICEF šou „Už kiekvieną vaiką“ nuties tiltą tarp Lietuvos ir Italijos: Merūno daina skambės tiesiai iš Neapolio

Jubiliejinį, penktąjį UNICEF šou „Už kiekvieną vaiką“, kurį TV3 televizija tiesiogiai transliuos jau šį šeštadienį, spalio 31 dieną, 19.30 val. vainikuos Mozambiko misijos pagrindinio herojaus – Merūno Vitulskio – atliekama, UNICEF himnu tituluojama, Johno Lennono daina „Imagine“, pritariant „Ąžuoliuko“ chorui. Nors M. Vitulskis pačiame šou dalyvauti negalės, pasitelkiant šiuolaikines technologijas jo balsas skambės tiesiai iš Italijos – Neapolio operos ir baleto teatro „Teatro di San Carlo“.

M. Vitulskis su šeima mėnesiui išvyko į Neapolį, kur operos solistas ruošiasi įsikūnyti į Alfredo – jauno buržua iš provincijos – vaidmenį vienoje žinomiausių Giuseppe Verdi operų „La Traviata“. Kiekviena Merūno viešnagės diena – įspūdinga: kasdieniai susitikimai su įtakingais aktoriais, žymiais dirigentais, galimybė pasirodyti kartu su fantastišku, aukščiausio lygio orkestru.

Merūnas siunčia specialų filmuką tiesiai iš Italijos: https://www.youtube.com/watch?v=M968Y_Z9_x0&feature=youtu.be

Tačiau UNICEF misijoje patirti įspūdžiai taip stipriai įsirėžę į dainininko atmintį, kad patirti išgyvenimai kas kart vis atsinaujina, nesvarbu kokioje aplinkoje dainininkas bebūtų.

„Prisiminimus iš UNICEF misijos širdyje nešiosiu visą gyvenimą, nes abejingu po to, ką mačiau, neįmanoma likti, – pripažino dainininkas. – Labiausiai negaliu užmiršti berniuko, kuris po tėvų netekties jau devynerius metus augina savo jaunesnes sesutes. Berniukas, kurio tėvai mirė, nuo pat mažens dirbo laukuose, kad parūpintų valgyti sau ir tada dar vos ketverių metų sulaukusioms sesutėms. Būdamas aštuonerių aš pats dar paišiau ančiukus su kreidutėmis, o šis jaunas vyras kadaise atsisakė mokyklos, žaidimų ir ėmėsi šeimos galvos vaidmens.“

Merūno patirta istorija – tik viena iš daugelio, su kuriomis susipažinti galės grandiozinio UNICEF šou žiūrovai. Kartu su dainininku į emocinių išbandymų kupiną kelionę vyko ir UNICEF Geros valios ambasadorė, aktorė Virginija Kochanskytė, kurios įspūdžius taip pat galės išvysti TV3 žiūrovai.

Unikaliame šou, kurį ves modelis Giedrė Rusytė ir dainininkas Marijus Mikutavičius, pasirodys gausybė scenos žvaigždžių, specialiai šiam paramos koncertui ruošiančių premjerines dainas ir išskirtinai šviesius pasirodymus. Tai ryškiausios Lietuvos scenos žvaigždės: dainininkai Saulius Prūsaitis, Mantas Jankavičius, Monika Linkytė, Ieva Narkutė, grupės „Pop ladies“, „Biplan“, choras „Ąžuoliukas“, žinomiausi aktoriai bei humoro meistrai – Kristina Kazlauskaitė, Aušra Štukytė, Ramūnas Rudokas, Ramūnas Šimukauskas ir kiti.

Paaukoti Mozambiko vaikams galima jau dabar. UNICEF primena, kad skambindami trumpuoju numeriu 1891 (1,45 €), išgelbėsite vieno vaiko gyvybę, skambindami 1892 (2,90 €) – dviejų vaikų gyvybes. Daugiau paaukoti galima užsukus į internetinę svetainę www.unicef.lt

Apie UNICEF

UNICEF yra daugiausiai vaikų gyvybių išgelbėjanti organizacija pasaulyje. UNICEF siekia užtikrinti kiekvieno vaiko teises ir gerovę. Kartu su partneriais mes dirbame 190 šalių ir teritorijų, kad šį įsipareigojimą paverstume tikrove. Ypatingą dėmesį skiriame labiausiai pažeistiems ir pamirštiems vaikams, kad pagalba pasiektų visus vaikus ir visur.

Apie projektą „Už kiekvieną vaiką“

UNICEF projektą „Už kiekvieną vaiką“ globoja J. E. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Misija Mozambike – tai penktasis UNICEF ir TV3 bendradarbiavimo vaisius, skirtas pasaulio vaikams.

Jo kulminacija įvyks spalio 31 d. 19.30 val. TV3 tiesioginiame eteryje nuskambėsiančiame UNICEF šou „Už kiekvieną vaiką“. Vakaro metu žiūrovai išvys ne tik įsimintinas akimirkas iš M. Vitlulskio bei V.Kochanksytės viešnagės Mozambike, bet ir stebės Lietuvos ir užsienio žvaigždžių pasirodymus.

Per ketverius metus UNICEF organizuojamose misijose: Kambodžoje, Siera Leonėje Tanzanijoje ir Haityje, dalyvavo tokie žinomi žmonės: dainininkas Marijus Mikutavičius, aktorė Jurgita Jurkutė – Širvaitė, olimpiniai vice čempionai kanojininkas Jevgenijus Šuklinas ir boksininkas Evaldas Petrauskas, žurnalistė, TV laidų vedėja Beata Nicholson, aktoriai Virginija Kochanskytė ir Giedrius Savickas, TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė, TV3 žinių vedėja Renata Šakalytė-Jakovleva.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą