Mada,  Namai

Spintos ABC – 7 drabužiai, kuriuos būtina turėti kiekvienai moteriai

Norint kasdien turėti ką apsirengti, visai nebūtina pripildyti spintos kalnu drabužių. Netgi priešingai – vertėtų sutelkti dėmesį į kelis pagrindinius drabužius ir pasistengti kiekvieną dieną atrodyti stilingai, įdomiai ir naujai. Taigi, kokie tie pagrindiniai drabužiai, kuriuos kiekvienai moteriai verta turėti spintoje?

  1. Tobulai jums tinkanti džinsų pora. Geriausia – tamsiai mėlyni arba juodi, nes juos lengva derinti su kitais drabužiais. Šiuo atveju mada sekti neverta. Pagalvokite, ar šį sezoną tikrai norite dėvėti madingus platėjančius džinsus, kurie ne tik nelabai tinka jūsų figūrai, bet gali tapti visai nebenešiojami vos po kelių mėnesių. Investuokite į paprastus, tiesaus kirpimo ar šiek tiek siaurėjančius džinsus ir neapsigausite. Džinsus galite dėvėti ne tik eidamos į paskaitas ar darbą, bet ir į geriausios draugės gimtadienį, jei priderinsite prie jų puošnesnę palaidinę.
  2. Kelius siekiantis sijonas. Rinkitės klasikinį variantą, kad nepabostų bent kelis sezonus. Jeigu mėgstate intensyvias spalvas, įsigykite tamsiai mėlyną ar raudoną, o jei jums patinka žemės atspalviai – rinkitės rudą, pilką arba juodą. Bet kokiu atveju nusipirkite jums mieliausią ir geriausiai tinkantį sijoną, kurį derinsite tiek darbo dieną, tiek laisvalaikio metu.
  3. Balti marškiniai. Tai nesenstanti klasika, tinkanti įvairaus amžiaus moteriškosios lyties atstovėms. Ir šiuo atveju svarbu išsirinkti jūsų figūrai geriausiai tinkantį ir bereikalingomis detalėmis neapkrautą drabužį. Tokiu atveju, keisdamos aksesuarus, kasdien galėsite atrodyti vis kitaip.
  4. Balti ir juodi trumparankoviai marškinėliai. Juos įsigysite bet kokiame prekybos centre už priimtiną kainą. Čia išlaidauti tikrai neverta, kadangi tiek dizainerių kurti, tiek „bevardžiai“ marškinėliai gana greitai susidėvi ir juos tenka keisti pakankamai dažnai. Baltos ir juodos spalvos marškinėliai tiks ir prie džinsų, ir prie sijono. Kad neatrodytumėte nuobodžiai, galite juos pagyvinti kaklo papuošalais ar ryškiaspalviu šaliku.
  5. Juoda suknelė. Jau daug dešimtmečių ji vertinama kaip drabužis, kurį būtina turėti kiekvienai moteriai. Įsigijusios tą vienintelę, turėsite kuo pasipuošti tiek eidamos į oficialius renginius, tiek leisdamos laisvalaikį klube. Tokią suknelę galėsite dėvėti kaip sarafaną darbe ir kaip pagrindinę aprangos detalę savaitgalį.
  6. Juodi aukštakulniai. Dar viena laikui nepavaldi klasika. Juos galėsite dėvėti prie įvairių drabužių derinių – tiek prie jau minėtų džinsų ir marškinėlių komplekto, tiek prie suknelės. Įsigijusios klasikinę, kokybišką tokių batelių porą ir deramai juos prižiūrėdamos džiaugsitės jais ne vienerius metus.
  7. Laisvalaikio bateliai. Atsižvelgdamos į savo darbo pobūdį ir individualius pomėgius, rinkitės klasikinius žemakulnius, batelius ant platformos arba sportbačius. Batams pinigų netaupykite – juos nešiosite kasdien ir ilgai, tad jie privalo būti ne tik gražūs, bet ir patogūs.

Taigi, žiūrėdamos į šį drabužių sąrašą, galite įsitikinti, kad, norint susikurti tobulą spintą, visai nebūtina apsikrauti galybe drabužių. Savaime suprantama, kad kiekvienos moters pagrindinių drabužių sąrašas bus skirtingas dėl charakterio, pomėgių ir gyvenimo būdo skirtumų. Tačiau šiame straipsnyje aprašyti drabužiai yra tokie universalūs, kad juos galima priderinti beveik visais atvejais. Palaipsniui papildydamos šių septynių drabužių sąrašą savais aksesuarais ar įdomesnėmis detalėmis, visada galėsite atrodyti stilingai ir įdomiai. Svarbiausia nepamiršti, kad, norint susikurti savitą stilių, reikia ne aklai vaikytis madų, o dėvėti tai, kas jums patinka ir, svarbiausia, tinka.

Prekės pigiau:
 
ALTERCORE 353 Black 44
 
Elements Calming Shampoo Šampūnas jautriai galvos odai, 1000ml
 
ALTERCORE Roca Vegan Black 40
 
Hydration Kit Drėkinamasis plaukų priežiūros rinkinys, 1vnt
 
Crocs™ Classic Bae Clog Womens Lime Zest 42,5

One Comment

Parašykite komentarą