Mada

Manikiūro tendencijos: kokie nagai bus madingi 2020-2021 m.?

Kiekvienais metais naujos manikiūro tendencijos skatina savo stiliumi ir mada besirūpinančias moteris išbandyti tai, kas yra naujausia, originaliausia ir madingiausia. Todėl labai įdomu sužinoti, kokie nagai bus madingi 2020/2021.

Delikatūs akcentai

Anaiptol ne visuomet būtina visus savo nagus papuošti įvairiais sudėtingais ir originaliais akcentais. Kartais gali pakakti ir vos vieno ar kelių delikačių bei nedidelių akcentų, tokių kaip plonytė juoda linija ar apvalus kontrastingos spalvos ornamentas ant nagų, kuriuos norite pabrėžti.

Tamsesni atspalviai

2020-2021 m. ypač populiariu pasirinkimu bus tamsesnių atspalvių nagai. Tokių nagų pasirinkimo atveju nė nereikės naudoti jokių papildomų aksesuarų ar blizgesio. Jei pasirinksite paprastumą ir tamsias spalvas – jūs tikrai nesuklysite.

„Briliantiniai“ aksesuarai

Savo nagus galėsite padabinti ir įvairiais aksesuarais, tokiais kaip perlai ar deimantai – jie galės būti labai skirtingų dydžių ir spalvų.

„Briliantiniai“ blizgučiai

Jei nenorėsite savo nagų papuošti aksesuarais, tuomet galėsite pasirinkti „briliantinius“ blizgučius. Blizgučiai gali sėkmingai pakeisti deimantus, suteikiant nagams daugiau elegancijos ir moteriškumo.

Metališkas blizgesys

Pasirinkusios metališką blizgesį savo nagams – tikrai neprašausite pro šalį! Metališko blizgesio nagų laką rinkitės pasitikėdamos savimi ir pabrėždamos savo išskirtinumą. Tokie nagai atspinti jaunatviškumą ir laisvę, todėl puikiai tiks tiek vakarui su draugais, tiek ir festivalių metu. Išsirinkite jūsų skonį atitinkantį metališką blizgesį ir neabejotinai būsite pastebėtos!

Skirtingi nagų dizainai

Paprasti nagai yra tinkami ramiai, tyliai ir droviai moteriai – būtent todėl jos turėtų išbandyti kažką naujo. Taigi, jei jūs jaučiate poreikį išsiskirti iš minios ir negalite pakęsti nuolatinės monotonijos, galite rinktis skirtingus nagų dizainus, kuomet kiekvienas nagas yra skirtingas – tiek naudojamų elementų ir aksesuarų, tiek ir spalvų atžvilgiu. Tokie sprendimai leidžia pamiršti apie paprastumą ir suteikia gerokai didesnę pasirinkimo laisvę, eksperimentuojant ir kuriant savo jums labiausiai patinkančius nagų dizainus.

Iš visų šių aukščiau išvardytų nagų dizainų, kurie bus populiarūs 2020 – 2021 m., neabejotinai atrasite bent vieną, kuris atitiks jūsų individualų skonį ir aprangos stilių.

NaudotosKnygos.lt

One Comment

Parašykite komentarą