Namai

Sėklos visiems gyvenimo atvejams

Kiekvienais metais sodiname savo daržuose daržoves, tad kodėl šie metai turėtų būti kitokie? Taigi, mielieji, šiais metais taip pat sodinsime, tik kur kas daugiau. Apžvelkime, kokios daržovės turėtų būti kiekvieno užkietėjusio augintojo darže. Pomidorai, tai vienas populiariausių pirkinių. Ar žinote, kad tik nedaugelyje parduotuvių galite rasti didelį įvairių rūšių sėklų asortimentą. Šias metais savo klientus džiuginame naujomis rūšimis, kurios yra pritaikytos Lietuviškam klimatui. Daugiau informacijos rasite šioje internetinėje svetainėje: https://www.nojus.lt. Tačiau ar gi daržas bus daržas, jeigu jame neauginsite augurkų ar salotų? Džiugi žinia, kad šių daržovių sėklų taip pat rasite aukščiau paminėtoje internetinėje svetainėje. Kiek gi kainuoja sėklos? Viskas priklauso nuo daugelio faktorių. Pirmiausia tai daržovių rūšies. Kuo populiaresnė veislė, tuo sėklos kainuos brangiau. Aišku, tai tik vienas iš faktorių. Egzistuoja egzotinių daržovių, kurių sėklos savaime yra brangesnės, nes jas reikia pristatyti iš viso pasaulio. Daugelyje parduotuvių galite rasti populiariausių sėklų pasirinkimą. Esminis kriterijus pagal kurį reikėtų rinktis sėklas, tai kokybė. Juk daržoves valgysite patys, tad pasirūpinkite, kad ant jūsų pietų stalo patektų tik skaniausios daržovės.

 

Nuo ko pradėti sėklų pirkimą?

 

Pirmiausia susidarykite aiškų planą, kokių daržovių jums reikės. Kada tiksliai žinosite ką norite įsigyti, tuomet bus lengviau orientuotis pasiūloje. Dar vienas svarbus aspektas, tai sėklų kokybė. Nevertėtų susigundyti pigia sėklų kaina. Dažnai, tai būna prastesnės kokybės sėklos, kurios duoda ir prastesnius vaisius. Rinkitės tik kokybiškas sėklas iš jau žinomų sėklų rūšių. Lietuvoje galima rasti daug internetinių parduotuvių, kuriuose pateikiamas didelis asortimentas. Tačiau klausimas, kurias sėklas rinktis? Jeigu nežinote, kokia veislė geresnė jūsų daržui, tuomet drąsiai konsultuokitės su specialistais. Kiekvienoje internetinėje parduotuvėje dirba specialistai, kurie noriai konsultuos ir padės išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį produktą.

 

Kaina ar kokybė?

 

Kaip jau ne kartą esame minėja, nevertėtų susižavėti maža parduodamos produkcijos kaina. Vertėtų išsiaiškinti, ar parduodamos sėklos tinka lietuviškam klimatui, ar nereikalauja daug priežiūros. Egzistuoja daržovių veislės, kurios reikalauja daug priežiūros, specialios dirvos, tad tie klientai, kurie mėgėjiškai augina daržoves, turėtų atkreipti dėmesį. Aišku, visais atvejais klauskite specialistų. Daugelyje parduotuvių rasite patarimų skiltis, kuriuose profesionalūs sodininkai dalinasi patarimais, kaip geriau auginti vienas ar kitas daržoves.

 

NaudotosKnygos.lt

One Comment

  • rytorasa5

    Tikra tiesa, jog kiekvienoje parduotuvėje labai svarbi ne tik siūlomas prekių asortimentas, bet ir aptarnavimas, patarimai klientui. Kiekvienais metais perku daug sėklų ir atradau patį geriausią ir patogiausią apsipirkimo būdą man – internetinę sėklų parduotuvę nojus.lt Esu išbandžiusi daugybę sėklų rūšių, ypač patinka baltieji gūžiniai kopūstai Albatros H

Parašykite komentarą