Namai

Šilumos siurbliai oras oras

Kam reikalingi šilumos siurbliai? Kaip skelbia pats jų pavadinimas, tai šilumos siurbliai gali šildyti patalpas. Egzistuoja du populiariausi tokių siurblių tipai. Pirmasis tai oras oras. Antrasis – oras vanduo. Priklausomai nuo šilumos siurblio pavadinimo galima rinktis vieną ar kitą variantą. Lietuvoje yra populiarūs abu šilumos siurblių variantai. Klientai jau supranta kokią nauda duoda šilumos siurbliai, tad vis dažniau juos užsisako. Kalbant apie šilumos siurblio efektyvumą reikia paminėti, kad egzistuoja daug gamintojų, kurie siūlo skirtingus šilumos siurblius. Vieni yra skirti mažesnių patalpų šildymui, kiti didesnių patalpų. Viskas priklauso nuo šio įrenginio galingumo. Daugiau informacijos apie šilumos siurblius rasite šioje internetinėje svetainėje: inoterma.lt

 

Kiek kainuoja šilumos siurbliai?

 

Šilumos siurblio kainos prasideda nuo kelių šimtų eurų ir gali siekti kelis tūkstančius eurų. Kaip jau minėjome, viskas priklauso nuo gamintojo ir modelio. Vieni įrenginiai yra galingesni ir jie kainuoja brangiau. Kiti silpnesni ir kainuoja pigiau. Tačiau nevertėtų šilumos siurblio rinktis pagal kaina. Geriausia visuomet orientuotis į kainos ir kokybės santykį. Lietuvoje turime gerą situaciją, nes yra daug pardavėjų, kurie užsiima tokių šilumos siurblių pardavimu. Kuo didesnė konkurencija, tuo geriau mums, klientams. Juk tuomet ir kainos geresnės ir galima gauti papildomų paslaugų. Vienas iš svarbiausių aspektų yra tai, jog perkant šilumos siurblį reikia kartu užsisakyti ir montavimo paslaugas. Toks įrenginys nėra paprasta montuojamas, todėl ne kiekvienas meistras mokės jį tinkamai sumontuoti. Gerai, kuomet ta pati bendrovė, kuri parduoda šilumos siurblį atlieka ir visus montavimo darbus.

 

Kaip atliekamas šilumos siurblio montavimas?

 

Viskas prasideda nuo projekto paruošimo. Pirmiausia specialistai įvertina patalpas, kuriuose veiks šilumos siurblys. Reikia gerai apžiūrėti kambarius ir įvertinti kokio galingumo šilumos siurblys bus reikalingas. Juk kiekvieno namuose yra skirtingas plotas. Taigi, kada jau yra paruoštas projektas ir žinoma, kokio galingumo šilumos siurblys reikalingas, tuomet kartu su klientu išrenkamas konkretus šilumos siurblio modelis. Dažniausiai klientui pasiūlomi keli variantai. Baigus šį etapą laukiama, kol bus pristatytas šilumos siurblys ir jam atvykus yra pradedami montavimo darbai.

NaudotosKnygos.lt

One Comment

Parašykite komentarą