TV laidos

Seimo narys B. Bradauskas: „Beveik visą algą atiduodu labdarai“

Jau rytoj, trečiadienį, 20.00 val. TV3 laidoje „Svogūnų Lietuva“ Seimo narys, socialdemokratas Bronius Bradauskas bus apdovanotas auksiniu svogūnu „už neblėstančią meilę medžioklei“. Seimo finansų ir biudžeto komiteto vicepirmininkas gavęs apdovanojimą čia pat, laidos studijoje, nusprendė parodyti savo balso galimybes ir uždainavo.

Gavęs apdovanojimą, pakrikštytą „Miško Broniaus“ vardu, garsiausiu Seimo medžiotoju pristatytas B. Bradauskas džiaugėsi: „Labai mėgstu gauti dovanas, nesvarbu kokio lygio jos bebūtų“.

„Matau svogūnas dygstantis, tai greitai salotų bus galima pasidaryti“, – apžiūrinėdamas apdovanojimą šmaikštavo B. Bradauskas.

Ant vedėjų sofutės prisėdęs B. Bradauskas atskleidė, kaip išleidžia Seime uždirbamą algą: „Aš gyvenu iš savo verslo, o beveik visą algą, nesakau, kad visą, atiduodu labdarai“.

Savaitės nuodėmingiausius apdovanojančioje laidoje socialdemokratas B. Bradauskas papasakojo apie medžioklę, atskleidė, ką mano apie Rusijos prezidentą, o kartu su laidos vedėju Arūnu Valinsku ir aktoriumi Giedriumi Arbačiausku užtraukė dainą. Išgirsti, kaip dainuoja Seimo narys, TV3 žiūrovai galės jau rytoj, 20.00 val. laidoje „Svogūnų Lietuva“.

„Svogūnų Lietuva“ – trečiadieniais 20.00 val. per TV3!

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą