TV laidos

„Patriotai“: skandalingasis Jurgis Krasnickas demaskuoja seksą dzūkiškai

„Manęs ant tos moteriškos net su kranu neužkelsi“, – tvirtina skandalingasis buvęs Alytaus meras Jurgis Krasnickas apie jį slaptais įrašais demaskavusią Alytaus gražuolę Laurą Radzevičiūtę. L. Radzevičiūtė paklausta, ar jautė simpatijas iš J. Krasnicko pusės atsakė, kad jai vyrų dėmesio niekada netrūko.
J. Krasnickas mano, kad visas planas jį sukompromituoti buvo sukurtas irgi buvusio, irgi skandalingo Alytaus mero Česlovo Daugėlos meilės guolyje. „Čia gal tik jūs to nežinot“, – apie L. Radzevičiūtės ir savo buvusio draugo Č. Daugėlos romaną pasakojo J. Krasnickas, pasikvietęs „Patriotus“ apžiūrėti savo nepigios buities.
Ieškodama sekso skandalo įkalčių „Patriotų“ komanda atsidūrė prie prabangios vilos Lazdijų rajone, kurioje laiką leidžia muitininkas Vitas Packevičius. Ir seksas virto įtarimais korupcija, mat būtent šio muitininko naudai abu skandalingi Dzūkijos merai griauna Alytaus pensininkų sandėliukus, kad muitininkas turėtų sklypą su vaizdu į Nemuną.
Seksas dzūkiškai ir paprastų žmonių ašaros „Patriotuose“ – jau šį vakarą, spalio 20 d., 21.30 val., per „Lietuvos ryto“ televiziją.

„Patriotai“ – antradienį 21.30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą