Meilė

Prekės audringam poros imtymiam gyvenimui

Intymios prekės jau nieko nestebina, nes romantiškos bei malonios akimirkos vis dažniau tampa neatsiejamos nuo įvairiausių „žaisliukų“ ir kitų priemonių, skirtų tiek poros, tiek solo žaidimams. Kas yra tos intymios prekės ir ką apie jas turėtumėte žinoti?

Ką vadiname intymiomis prekėmis?

Intymiomis prekėmis vadiname įvairius produktus, padedančius paįvairinti seksualinį gyvenimą. Tie produktai – tai įvairūs lubrikantai, prezervatyvai, pompos, analiniai žaisliukai, vibratoriai, masturbuokliai, stimuliatoriai, kraują kaitinantys seksualūs chalatai ir kiti rūbeliai ir t. t.

Lubrikantai – priemonės saugiems žaidimams

Lubrikantai yra skirstomi į daugiafunkcius, vaginalinius, oralinius ir analinius lubrikantus. Visų jų paskirtis yra ta pati, t. y., padėti intymius santykius padaryti sklandesniais, panaikinant nepageidaujamą trinties, sausumo pojūtį ar skausmą įsiskverbimo metu. Lubrikantai yra gaminami vandens, vandens-silikono arba silikono pagrindu, yra saugūs naudoti, o kai kurie, pavyzdžiui, oraliniai lubrikantai, netgi „skanūs“.

Prezervatyvai – apsauga ir nuo nepageidaujamo nėštumo, ir nuo ligų

Prezervatyvai yra bene populiariausia priemonė, naudojama sekso žaidimų metu. Įprastai prezervatyvai yra skirstomi į standartinius, papildomų pojūčių suteikiančius, stimuliuojančius, ejakuliaciją atitolinančius, netradicinių dydžių, padidinto saugumo prezervatyvus, oraliniam seksui skirtus prezervatyvus bei prezervatyvus moterims. Prezervatyvų gamybai yra naudojamas ne tik lateksas, bet ir poliuretanas bei poliizoprenas, todėl tinkamą apsaugos priemonę išsirinks netgi tie, kurie yra alergiški lateksui.

Vibratorius – nepamainoma priemonė porai ir solo žaidimams

Tikriausiai nėra nei vieno suaugusio žmogaus, kuris bent kartą gyvenime nebūtų girdėjęs ko nors apie vibratorius. Vibratoriai – tai sekso žaislai, skirti tiek vyrams, tiek moterims. Jie „praturtina“ porų ir antrų pusių dar neradusių žmonių seksualinį gyvenimą. Vibratoriai įprastai yra skirstomi į tradicinius vibratorius, skirtus vaginalinei stimuliacijai, analinius vibratorius, skirtus analinės angos bei prostatos stimuliacijai, taip pat į mini vibratorius, skirtus pradedantiesiems, dvitaškei moters stimuliacijai yra sukurti vibratoriai zuikučiai, taip pat galima rinktis kelių taškų arba porų vibratorius.

Analiniai žaisliukai – neužmirštamai analinio sekso patirčiai

Analiniai kaiščiai yra vieni iš žaisliukų, padedančių užtikrinti svaiginančias analines glamones. Šie žaisliukai tinka tiek vyrams, tiek moterims bei yra ne tik tvirti, bet ir ganėtinai lankstūs. Smailėjanti jų forma ir glotnus paviršius užtikrina komfortą bei neskausmingą, tolygų įvedimą.

Pradedantiems praktikuoti analinį seksą, naudojant įvairius analinius žaisliukus, patartina pradėti nuo analinės grandinės. Šis „žaisliukas“, anot ekspertų, geriausiai tinka naujokams. Lanksčią ir patogią naudoti analinę grandinę nesunku įvesti ir ištraukti, nes jos gale esantis padukas tarnauja kaip rankenėlė.

Prostatos masažuokliai turėtų dominti vyrus, besirūpinančius savo lytine sveikata. Prostatos masažuoklių dizainas yra ypatingas tuo, kad tobulai pasiekia ir stimuliuoja vyro prostatą, sukeldamas ypatingai stiprią erekciją bei orgazmą.

Masturbatoriai bei stimuliatoriai – saugus būdas tyrinėti savo kūną

Masturbatoriai ir stimuliatoriai yra skirti tiek vyrams, tiek moterims, tiek poros lytiniams santykiams paįvairinti. Iš tamprios ir elastingos medžiagos pagaminti masturbatoriai yra modernaus dizaino ir sukuria sąlyčio su žmogaus kūnu iliuziją. Stimuliatoriai sąlyčio su žmogaus kūnu iliuzijos nesukuria, tačiau ženkliai sustiprina pojūčius.

NaudotosKnygos.lt

2 Comments

Parašykite komentarą